Kim il iin J»»; JT' echtparen dit ook zo mogen ervaren. We leven met en door elkaar, en groei- en steeds verder in de liefde. Al komen er na enkele jaren toch ook de ver schillen van karakters en i meningen naar voren. Dan gaat het belang pas sterk spelen, van een stille Getuige en een onzichtbare Helper en Raadgever. De God die zelf geheel en al de Liefde is. Het gezin is de school van de liefde voor alle betrokkenen. Waar vind ik een plaats op aarde Waar vmHIFêcn plaats op aarde, Waar ik rijk ben zonder geld Waar wij werken voor elkander. Waar geen plaats is voor geweld Waar men voor elkaar wil spreken. Waar een kind nog spelen kan. Waar geen haat is en geen lijden, Waar een mens nog leven kan Waar de mensen liefde geven, Waar de liefde, liefde is, Waar er vrede voor ons allen, Waar een nieuwe wereld is Door hier samen blij te zingen, Door de liefde voor elkaar, Zullen wij die plaats wel vinden In dit leven voor en met elkaar. Volendam staat ons steeds voor ogen. Een nieuwjaar; een start vol hoop en vreugde mocht niet zijn. De fonkelende sterren vielen weg door rook. Het heldere licht werd stekend vuur. Radelose, zoekende en machteloze mensen. Het "hemeltje" werd een hel. Helden die hun leven waagden vuur hun medemensen. Tien doden, tien stille tochten. 150 ge wonden waarvan velen in hun verder leven getekend. Betrokkenheid en verbon denheid maakte het afscheid tot troost en sterkte. Indrukwekkende gehechtheid en gemeenschapszin van alle Volendammers. Indrukwekkend.Mijn hart klopt sneller, mijn ogen worden vochtig. Ik sla mijn ogen naar onze God van leven en zeg; zegen heel Vollendam en bijzonder de directe betrokkenen. In getogenheid en warmte, verlamming en verkwikking. Wij bidden en leven met hen mee.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 20