Zoals reeds eerder aangekondigd wordt op zondag 7 januari 2001 in samenwerking met onze zaalhouder Antonie Thielen een dorpsdinch gehouden. Als vervolg op de geslaagde dorpsdinch ter gelegenheid van de eeuwwisseling en door het wegvallen van de spontane ontmoetingen in de dorpswinkel, leek het ons zinvol weer een dorpsgebeuren te organiseren waarin het ongedwongen samenzijn centraal staat. De dinch begint om 12.00 uur en eindigt om 13.30 uur. U kunt kiezen uit: 2 soorten soep, div. broodjes, broodsoorten en broodbeleg, 4 soorten warm vlees, div. aardappeigerechten, een saladebuffet, div. puddingen, vla's en vruchtensauzen. Bovendien kunt U kiezen uit de volgende alcoholvrije dranken: koffie, thee, chocomel, Fristi, jus d'orange en melk. Voor de kinderen zijn er kroketten met appelmoes verkrijgbaar, kortom een rijkelijk gevuld buffet staat voor U klaar. Na de maaltijd kunt U nog heerlijk nababbelen terwij! een accordeonist voor de juiste muzikale sfeer zorgt. Voor de kinderen worden in het café videofilms vertoond. U kunt zich voor dit dorpsgebeuren opgeven door onderstaande strook in te vuiien en vóór Kerstmis in te ieveren bij de penningmeester van de Dorpsraad, Anita de Mulder-van Staveren, Brugpas 25a. hierlangs afknippen Opgave/éénmalige machtiging voor dorpsdinch op zondag 7 januari 2001 0 contant betaald aan de penningmeester 0 ondergetekende verleent hierbij éénmalige machtiging aan de dorpsraad Veulen om het bovenstaande bedrag van zijn/haar rekening af te schrijven. Bank/gironummerHandtekening s.v.p. aankruisen/invullen wat van toepassing is. Bij machtiging wordt het bedrag in de eerste week van 2001 van uw rekening afgeschreven. 4 29 Nieuwjaarsdinch 2001 Veulen Naam/familie Adres Komen met kinderen t/m 3 jaar gratis kinderen van 4 t/m 12 jaar a 15, personen vanaf 13 jaar 30,- f T otaa!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 31