I, - h - 26 Tip voor de advent Probeer eens voor jezelf te ontdekken watje nog verwacht dit willrealiséren. en de manier waarop je met mensen van je Sta eens stil bij je omgaat; heb je gene December is een zeer drukke maand. DeJ adventkrans kan een huise lijke sfeer vergroten, en een plaats van dagelijkserustpunt zijn, om voor Je zou ook verschillende malen kunnen overdenken; wat zegt mijn geloof me, wat betekent het geloof in mijn leven. Wil ik hieraan meer inhoud ge ven op mijn levensweg en hoe KERST' Op vrijdag 22 december zal 19.00 uur een boeteviering zijn, als voorbereiding op het grote kerstfeest. Het kerstfeest is een gezellig en mooi huisfeest. Maar het is ook nog meer.het is een hergeboorte in Jezus Chris- wil bereiden zullen wij God kenbaar maken, dat wij hiernaar uitzien. Zijn liefde is zo zich niet ongevraagd opdringt, maar zich wegschenkt aan he die hier naar verlangen. Bereid ook u zich goed voor op het Kerstfeest, en het zal ongetwijfeld een feestvreugde worden van uw hart. 'KERST"- thuis communie. Op zaterdag 23 december zullen wij naar onze zieken e thuiszittende de heilige communie brengen, vanaf 9 uur. Om hieraan voldoende aandacht te kunnen geven, en dit goed in te plannen, graag even een telefoontje naar de di< als u hiervan gebruik wenst te maken. Tel. 077-467 1961 mensen Inspiratie krijg je als je werkt, niet als je wacht. Iedereen vertrouwen is net zo fout als niemand vertrouwen. Wie niet weet waar hij heen gaat, komt niet ver. Lauweren zakken in als je erop gaat rusten. Niets loopt gemakkelijker uit de hand dan geld. Iets watje graag doet, kostje weinig moeite. kunst van belangstelling kunt

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 28