Vormelin von 25 aar. Jullie hebben hoop ik, de informatie gelezen over deelneming aan de jong eren groepEnkele hebben zich reeds opgegeven, om over de maandelijkse door hun zelf uitgekozen thema's) te praten. Willen we binnenkort starten, dan zou het fijn zijn als het er meer waren. Vol verwachting klopt hun hart. Ze hebben er echt zin in, om met leeftijdgenoten hun gedachten te bespreken te vergelijken en samen een mening te vormen. Als jongeren kom je geheel nieuwe en eigen dingen tegen waarover je best wel eens wil praten. Boven- dan slapen echte zingeving te kunnen gedachten. Het is beslist de moeite waard om hierover eens te kunnen iten. "Samenkunnen we er iets moois van maken. Twijfel niet langer ;f je nu op. Vul de aanmelding in, of schrijf je naam op een papiertje ei e het in de brievenbus bij de kerkingang. Vermeld weljongerengroep Revitalisering en herstructurering. Vanaf elke kerktoren in Limburg moeten we de volgende parochie kunnen zien liggen 5 en ver achter ons liggende uitspraak van de toenmalig bisschop Lemmens. Dit was ook direct na de oorlog. Nederland herrees en de welvaart steeg. Niet voor niets dat veel parochies juist nu hun 50-jarig bestaan vieren. De wederopbouw ligt weer ver achter ons, de tijden veran deren. Nog steeds gaan in Limburg elk weekeinde zo'n 116.000 mensen naar de kerk. Dat is meer dan 10 van het totaal aantal gelovigen. Geen enkele andere organisatie in Limburg weet wekelijks zoveel mensen op de been te brengenVoor kleinere plaatsen als het onze, kent men fenomeen van ont kerkelijking en het priester tekort. Daarom is er al weer enkele jaren een proces op gang gezet van "Revitalisering en herstucturering". Een intensieve samenwerking van parochies onder de naam Cluster. Wij horen bij het clus ter Leunen, Veulen en Heide. Op deze manier kunnen we optimistisch onze taak ook in deze 21ste eeuw beslist een goede vorm geven. Als ik niet mezelf ben aBJongerengroep De spiegel ziet een beeld van mij zonder te weten wie degene is die onzeker naar hem lacht en alle intieme vragen stelt die anderen nooit horen. Mijn ogen zijn de spiegels die vragend naar de beelden kijken die anderen van mij maken. Mijn ogen horen de woorden die niet aan mij worden verteld maar aan mijn spiegelbeeld. {Esther van de jongerengroep)

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 26