3 OVERLEDEN; Op 22 november 2000 overleed in het Woon- en Zorg centrum Het Schuttersveld in Venray Dien Brok™ Verschuuren in de leeftijd van 74 jaar. Na een plechtige Uitvaartdienst in onze kerk op 27 november legden wij haar te rusten op ons kerkhof. ADVENT. heel de dag brandt binnenshuis het licht. En iedere dag nog net iets langer. De dagen duren korter, elke dag weer. 's Morgens gaat de overgang van donker naar licht heel langzaam; en als het goed en wel licht is, zet de duisternis al weer in. Dan kan het gebeuren, dat we verlangen naar een wonder; dat het in een klap licht is; dat de zon overal straalt; dat al het kwade voorbij is; geluk en vrede overal. Wensen, die passen bij een nieuw jaar: weer starten we met de Advent een nieuw kerkelijk jaar, nieuw en ongeschonden. Opnieuw proberen we de spiraal van het kwaad, de duisternis te breken. Opdat in onze wereld en in ons leven een wending ten goede komt. Zoals een regenboog de hemel kleurt, wolken de grauwe lucht scheuren: zo zal het Licht der wereld de duisternis breken. Bereiden we ons in deze geest voor op het feest van Kerstmis het feest van de geboorte van onze Heiland Jezus Christus, het Licht der wereld. De klimaatconferentie in Den Haag is mislukt. Zou dat in Leunen ook zijn doorgedrongen De uitstoot van hondenpoep op de stoep langs de nieuwe nood- lokalen van de school en langs het kerkgebouw neemt ("hond over hond") toe. Wat een vervuiling Lieve hondenbezitters en bezitsters: "Wat gij niet wilt dat bij u op de stoep geschiedt, doe dat ook bij anderen niet

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 3