Nieuws van uw Dorpsraad. 25 *0p woensdag 22 november heeft een delegatie van de dorpsraad Veulen, in het provinciehuis te Maastricht, voor de 4e keet het predikaat 'Kern met Pit' in ontvangst mogen nemen. De koninklijke Nederlandse Heidemy organiseert iedere twee jaar een wedstrijd om de leefbaarheid van kernen en wijken te bevorderen. De dorpsraad Veulen had het project Beklinkering parkeerterrein achter de kerk' ingediend. Het bijbehorende geldbedrag van f 1.000,— zal een 'dorpse' bestemming krijgen. Nogmaals iedereen bedankt die aan dit project meegeholpen hebben. *In samenwerking met de Dorpsraad organiseert zaalhouder Antonie Thie- len op zondag 7 januari 2001 een dorpsdinch. Nu als gevolg van de win kelsluiting, het dorp weer een ontmoetingsplaats minder heeft, is het heel belangrijk dat zoveel mogelijk dorpsbewoners aan deze nieuwe ontmoe tingsmogelijkheid deel nemen. De ksoten zijn voor volwassenen f30,- kinderen is de basisschoolleeftijd betalen f 15,—. Beneden 3 jaar is deelneming gratis. Binnenkort volgt in formatie inde Ruuper* over, waar en hoe u zich hiervoor kunt aanmelden. G.Reintjes, secretaris dorpsraad Veulen. Cafe- Zaal 't deceit Speciaal arrangement voor partijen en groepen vanaf 20 pers. Compleet verzorgd voor fl 40,00 per persoon Bestaand uit koffie met vlaai, 5 uur vrij drinken Afgesloten met een uitgebreid buffet Verder hei adres voor bruiloften, dinersb uffettenkoffietafels Bedrijfspresentaties, vergaderingen en verenigingsavonden café-zoal Vragen bel gerust 0478-581928

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 26