Gedurende het jaar wordt u meerdere malen bezocht met de vraag om een bijdrage te leveren ten gunste van een van de Leunse verenigingen. Zo kennen we in Leunen al jarenlang de verschillende verkoopakties. Kerststerren Harmonie Oliebollen Ponyclub Primula's wijkvereniging De grote ClubaktieKorfbalvereniging, enz. De Tennisvereniging wil in deze rii aansluiten met de jaarlijkse WiJN-verkoop-AKTIE. In samenwerking met het Wijnhuis in Venray hebben we een aantal fijne wijnen geselecteerd welke we van 11 t/m 16 december huis aan huis te koop aan willen bieden (tip: leuke attentie voor de kerst). hebt keus uit -1999 Longuicher Probstberg SpStiese Deze wijn uit de Mosel-Saar-Ruwer is gemaakt van druiven die laat geoogst zijn, vandaar Spötlese. Hierdoor heeft de druif veel suikers, die na vergisting wat zoetere wijn geeft. Op het etiket vindt u het A.P. Nr., d.w.z. een controle-nummer van een zwaar proefpanel die keurt de wijn op ai zijn kwaliteiten en krijgt daarna pas zijn predikaat. -1999 Lomas de Lontué Deze wijn uit Chili is meer dan de moeite waard. De wijn is gemaakt van de Sauvignon Blanc druif die garant staat voor een werkelijke hele mooie, droge wijn. Deze wijn is niet meer te koop vanwege de hoge dollarkoers, een alternatief als u deze Lomas op heeft, is een Franse Sancerre. U begrijpt dat we hiermee de kwaliteit durven te onderschrijven. -1996 Belas Domaine du Chatelin Cötes du Rhdne Deze wat vollere Cote du Rhöne is gebotteld "in een zware Chateauneuf fles met zegel. En niet voor niets, dit geeft al de kwaliteit van de wijn aan die het zeer bekende huis Delas in petto heeft. -1996 Remonte Crianza Cabernet Sauvignon Deze Spaanse Navarra wijn is gemaakt van 100% Cabernet Sauvignon druif. Het is een Crianza kwaliteit, d.w.z. een jaar fust - en een jaar fleslagering, waardoor het een zachtere wijn is met wat houttonen. Deze wijn heeft tevens een wat vurige smaak. Deze wijnen worden u aangeboden voor fl. 12,50 per fles. Bij aankoop van 6 flessen ontvangt u een fles gratis, u betaalt er slechts 5, U kunt naar eigen keuze een assortiment van rode en witte wijnen samenstellen. Hoydt ©en plaatsje vrij in het wijnrek en steun de Tennisvereniging. WIJNAKTIE in Leunen,Veulen, Heide 15

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 16