MISDIENAARS: za 19.00 Karlijn Pouwels en Eline Voermans zo 10.00 Paulien Weijs en Mar jon Weijs ma 19.00 Cindy Janssen en Nancy Litjens do 19.00 Patric van der Sterren en Sander Loonen za 19.00 Els Wijnhoven zo 10.00 Annie Reintjes Op 7 november 2000 overleed in het Verzorgingshuis Beukenrode in Venray Ten Jacobs, gewoond hebbende Molenhofweg 5, in de leeftijd van 78 jaar. Na een plechtige Uitvaartdienst in onze parochiekerk op 11 november 2000 volgde zijn crematiedienst in Blerick. VERKIJK JE NIET Via de media komt er dagelijks een stroom informatie op ons af. Zij wil ons ervan overtuigen, dat we in een vrije maatschappij leven. We zouden ons vrije mensen moeten voelen, die zelf kunnen bepalen wat ze willen. Maar hoe eerlijk is dat beeld Verkijk je niet De moderne mens is slaaf van z'n agenda, slaaf van z'n werk, slaaf van de tijd. Hoe vaak hoor je niet zeggen: "Ik heb het toch zo druk.' Voor je het weet ben je een slaaf van de tijd. Maar komt zo'n slaaf nog wel aan het ware leven toe Wie niet in het hier en nu staat, maar leeft in het verleden of de toekomst, die kan Jezus niet ontmoeten. En wie Jezus niet ontmoet, vraagt om tekens van Hem. Maar wij moeten niet vragen om tekens van Hem, wij kunnen zelf teken zijn van Hem voor anderen, hier en nu. Als wij de tijd nemen om samen te komen rondom het Woord midden in de drukke maatschappijdan zijn wij een teken van zijn Rijk. Dan zijn wij een teken van een echte vrije samenleving, waarin we mogen bidden, zingen en vieren. Neem daarom ook eens tijd en rust voor bezinning, schrijf desnoods deze tijd voor rust en bezinning in je agenda; wij schrijven iedere week in de Ruuper ook de tijden van bezinning, van bidden, zingen en vieren op de eerste pagina. Kijk er eens naar en open je ogen voor Hem, die voor ieder een woord van leven heeft. En verkijk je niet LECTOREN OVERLEDEN

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 3