Ziekenbezoek; 19 parochianen; ik wii diaken meer dan de wekenddienst, voorbereiding van andere vieringen, munie, voorbereiding lste communie en het vormsel, p contacten enz. Ook binnen het team van de Deken, hei en het cluster heb ik mijn taken. De tijden zijn verandert. Interparochiële con tacten en samenwerking is van bijzonder belang, ook voor onze eigen parochie Gelukkig kennen wij ook in onze parochie een actieve en kundige groep van vrijwilligers, die onze plaatselijke zieken bezoeken. Dit wil niet zeggen, dat ik graag alle zieken, alleenstaanden, nabestaanden enz. zou willen bezoeken. U hebt al ervaren, als u zich even meld, dat ik steeds direct hierop reageer en u i kom bezoeken. Maar als kerkbestuur, willen wij toch het ziekenbezoek op pijl houden. Vandaar de "bezoek werkgroep". Wenst u bezoek meld u dan even. Wij staan graag ter beschikking. Parochieel Overleg; POL Op woensdag 22 november is het weer parochieel overleg. Hebt u suggesties viflf-.'fitCTi of opmerking over onze kerk en parochie, dan kunt u dit aan de door u gekozen vertegenwoordiger in de POL bekend maken. Op deze manier kunt u uw betrokkenheid binnen kerk en parochie extra bevestigen. Het POL is een advies en overlegorgaan ten behoeven van onze kerk(dienstenen pastoraal, naar de parochiediaken en het kerkbestuur. Katholieke Jongeren. De wereld is kleurrijk. Dat zie je heel duidelijk in de herfst. Het is niet alle maal zwart wit. Iedere steen, iedere boom, ieder dier, iedere mens bezit zijn eigen charme. Niets is overbodig en niets is voor herhaling vatbaar. Alles is kostbaar en onvervangbaar, omdat alles een uistraling van God is. Geef het leven ook kleur. Voeg je in het kunstwerk van de schepping, dan zul je zien, dat het aanschijn van de wereld mede door jou mooier wordt. Geef het leven kleur en fleur, zomaar, doorgewone dingen i te doen; door een goed woord, een hartelijke lach, een warme handdruk, een kus, een kopje koffie aan mensen te schenken. Als het avond is. Als het avond is, kan ik wel honderd attenties van Onze Lieve Heer opsom men die ik in de loop van de dag ontvangen heb. Honderd (een huisvrouw) Vrije Geest Ik ben schilder en zo'n werk laat de geest vrij. Verleden jaar hebben we een zeer mooie kerk herschilderd. Ik denk dat ik daar gebeden heb als tijdens de mis. Wat kan bidden mooi zijn.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 20