J S-,' van mensen; Inspraak zonder inzicht is uitspraak zonder inzicht. Leen van een pessimist, die verwacht toch niet dat je het terug zult geven, In een goede organisatie is nooit iemand onmisbaar. Onderschat niet wat u hebt en overschat niet wat u bent. Als je het omkruid een jaar laat staan, kun je tien jaar gaan wieden. Eucharistie is de kracht van je Paus Johannes Paulus II vraagt ieder van te leren begrijpen. Hij schrijft, dat het volk Gods door de eeuwen h niet alleen steeds een innige verbondenheid heeft laten zien, tussen 'het vieren van de Eucharistie en de verering van de heilige Maagd Maria, maar ook, dat zij ons als gelovigen naar de Eucharistie leidt. W;at kunnen we dan beter doen, dan onze geestelijke Moeder vragen, om ons Eucharistie te leren kennen, en vooral ook de grote waarden van te leren zien en te voelen. En te leren zien, hoe ons de Eucharistie elkaar aéenschap Marsarita van Schotland. Op donderdag 16 november herdenken we de heilige Margarita. Vanuit haar groot gezin, wilde ze een voorbeeld zijn in liefde en zorg, in toewijding en geloof; en als koningin had zij een speciale aandacht voor haar onderdanen. Heel veel aandacht en zorg beste de zij aandacht aan de armen in haar 1 and, en zij stelde zich ter beschikking, en liet zich kennen als een moeder van bai in onze kerk aan elf kinderen het sacrament van het Vormsel toedienen. Het wordt een plechtige viering, waarbij de kinderen; Bram, Bart, Danny, Diana, Dave, Karei, Lieke, Linda, Luuk, Patrick en Stefan, door de bisschop de handen worden opgelegd en met Chrisma worden gezalfd. Laten wij als hele parochie met deze kinderen het feest vieren. En als gemeenschap, samen met de vormelingen en hun ouders de heilige Geest vragen, deze elf kinderen op hun toekomstige levensweg te begeleiden. Mogen wij ook u hierbij van harte uitnodigen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 19