ul 18 r-.W *r Hh l Waarschijnlijk heeftu de aktieve vrijwilligers al bezig gezien De bomen zijn van hun dorre takken ontdaan en goed gesnoeid. Daarnaast is de oude haag verwijderd en een nieuwe coniferen- haag aangeplant. Hartelijk dank voor deze niet geringe werk- heden. Je goed voelen... je rot voelen... het gevoel hebben van blijheid...en dan van verdriet. Het gevoel, dat je de we reld aankunt, word doms doorkruist met, juist niets te ondernemen. Het gaat toch weer fout. Zo kun je, je zo verschillend voelen. De een is de andere dag niet. Soms kan een gesprek met anderen het aan het denken zetten. Goed te luisteren naar elkaar, kan soms wonderen doen. Een ander kan net dat kleine lichtpuntje zijn. (katholieke jongerengroep) Ik ben blij dat ik kerkkoorlid ben. Jaren terug zeiden veel mensen in de kerk doen anderen het voor je Zingen in een kerkkoor, geeft je juist het gevoel van; "ik ben nodig ik draag mijn steen tje bij in de liturgie ik mag en kan er aktief bij betrokken zijn. Het heeft ook een gelovige achtergrond; we moeten de lofzang aan de Heer onze God gaande houden. psalm 107 En een andere psal zegt; God troont op de lofzang. God roept ons mensen op, om iets tools van de liturgie te maken, en er aktief aan deel te noemen. Nou dat mag ik, en kan ik, als aktief koorlid. fü mtiBt* van mensen Als je met een domkop gaat vechten, zul je nooit de overwinning behaier) De weg van de minste weerstand is alleen bij het begin geasfalteerd, Met zwijgen kun je soms meer zeggen dan een lang betoog. Probeer nuttig te zijn, maar niet onmisbaar. Wees verstandiger dan anderen, maar vertel het hun niet.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 19