2. MISDIENAARS: za 19.00 Job Nellen en Kevin Janssen zo 10.00 Benny Janssen en Jobien Janssen 1430 Allerzielen dienst en tocht naar t kerkhof Paulien Weijs, Mar jon Weijs en Sander Loonen Job Nellen en Björn Geurtjens (Om 14.10 uur in de sacristie zijn om het een en ander door te spreken.) ma 19.00 Lucie Houwen en Kim Verstappen wo do 19 00 Karlijn Pouwels en Auke Loonen 19.00 Patrick van der Sterren en Lian Vullings LECTOREN za 19.00 Geen i.v.m. Gezinsmis, wel communie- uitreiken zo 10.00 Jeanny Jenniskens GEDOOPT: Bas Weijs, Hoogriebroekseweg 2 Castenray 0PRENGST KERKDEURKOLLEKTE "WERELDMISSIEDAG" 266,50 ALLERHEILIGEN Allerheiligen.... heiligen dus.... maar waaraan denken we dan Aan heel uitzonderlijke mensen, hoog verheven boven ons allen Aan mensen, na hun dood tot beeld gemaakt en omgeven met brandende kaarsen en gepromoot tot patroon of patrones van zieken, zangers of deelnemers aan het verkeer Het kan en mag kennelijk door de eeuwen heen. Ik kan toch liever een andere kant uit» Ik kom dan bij gewone mensen, die geleefd hebben of nog leven. Mensen die geloven in de Schepper en vanuit dat geloof bezig zijn hun omgeving en de schepping en daarmee zichzelf zoveel mogelijk te heiligen. Als iemand dat doet, is hij of zij in mijn ogen een heilige. Heilig komt van het woord "helen". Een heilige is iemand, die heelt wat stuk is, herstelt wat kapot is gemaakt. Het evangelie zelf spoort ons aan heiligen te zijn, dat is te helen. Wie vanuit zijn geloof in God verzoening brengt waar onmin is, is op weg een heilige te worden.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 3