3. KERKHOF A ANGFXENHFJ1EN Allerheiligen en Allerzielen naderen weer met rassen schreden. Rond die dagen brengen erg veel mensen een bezoek aan ons kerkhof Met z'n allen moeten we er voor zorgen dat iedereen, die zich op het kerkhof begeeft, het gevoel heeft of krijgt op een plek te zijn welke respect uitstraalt voor de overledenen die op ons kerkhof begraven zijn. Als kerkbestuur doen wij er alles aan om via het algemene onderhoudswerk daaraan een zo maximaal mogelijke bijdrage te leveren. Mogen wij alle nabestaanden dringend vragen om datzelfde te doen middels het onderhoud van de individuele graven Mogen wij u overigens dringend vragen om bij het onderhoud van de graven, zeker bij het plaatsen van nieuwe omrandingen, rekening te houden met bepalingen in ons kerkhofreglement, dat voor eenieder zichtbaar is geplaatst op het kerkhof. In gevallen dat u graag advies heeft of twijfelt, adviseren wij u contact op te nemen met de beheerder. - i.v.m. het stoppen van Joos Reintjes als lid van het kerkbe stuur hebben wij iemand anders bereid gevonden om het beheer van ons kerkhof te verzorgen. Het betreft dhr. Teng Manders, die bij de meeste mensen al bekend is als degene die het algemene onderhoud van het kerkhof verzorgt. t Voor vragen en problemen die betrekking hebben op zaken die het beheer betreffen, verzoeken wij u in voorkomende gevallen met hem contact op te nemen (telefoon: 585282). - binnenkort vindt de jaarlijkse incasso van grafrechten plaats.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 4