4 V L.V.B. LEUNEN. I Maandag 2 oktober om 20.00 uur is er weer kienen in "De Brink". Ook nu weer zijn er leuke prijzen te winnen. Smciaal voor Aerarische Vrouwen van Leunen en Veulen. Financieel (on)afhankelijk Samenlevings- en samenwerkingsvormen gaat dat samen Steeds meer vrouwen in de agrarische sector zijn zich bewust van hun financiële positie binnen en buiten het bedriif. Daarvoor een aantal keuzes gemaakt worden over financiële verantwoordelijk heden en daarbij behorende rechten. Veel vragen in dat verhand zijn: Wat zijn de gevolgen van de gekozen rechtsvorm Fiscale effecten m.b.t. het nieuwe belastingplan 2001. Zijn er juridische consequenties Hoeveel financieel risico kan ik/wil ik lopen met het vermogen? De DLV Adviesgroep N.V. heeft voor de beantwoording van deze en andere vragen een themadag over samenlevingsvormen en samen werkingsvormen ontwikkeld. Er wordt ingegaan op welke gevolgen bepaalde keuzes hebben voor de financiële onafhankelijkheid. Naast een dosis algemene voorlichting bestaat er uitgebreid de mogelijkheid om vragen te stellen die betrekking hebben op uw situatie. Deze themadag vindt plaats in Venlo en wel op donderdag 23 de kosten hiervan bedragen 50,(incl. consumpties en lunch Voor nadere informatie over het gehele programma kunt u ziel wenden tot Anja Weijs (tel.589383), öpgave's voor deze themadag dienen voor doorgegeven, ook aan Anja Weijs kunnen voor nadere informatie zich wenden Verstaveren (tel.585134). Graag opgave's voor maandag rij haar doorgeven.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 5