ste run van de bedroefden, en Toevlucht van de zondaars. Het was vooA'.is als i deelnemers een geweldige mooie zonnige dag naar lichaam en geest, hebben bij Maria de bescherming en liefdevolle hulp afgeroepen voor heel onze parochie en in het bijzonder voor onze zieken. ONS 1 Vanuit de ke vrijwilligers akings bijeenkomst van alle onze kerk en parochie, op <6 april j. I. is deze werkgroep ontstaan. Wij hebben een bestuur gekozen; voorzitter Diaken, 2dt voorzitter Martien Classens en secretaris Mia Geurts- Slangen. Zoals ieder officieel erkend orgaan werd ook het reglement van de Alsmede de structu nr. doel en Het was een zeer geslaagde bijeenkomst. De vertegenwoordigers van de plaatselijke werkgroepen van kerk en parochie lieten wel horen wie zij vertegenwoordigen, maar parochieel van algemeen belang uit het oog. Duidelijk was, dat zo adviesorgaan zeer zinvol en noodzakelijk i gen leenschap klinkt door tot i: terk. Waardoor er opnieuw een stapje verder is gezet op weg levende en vitale geloof- en kerkgemeenschap. GEBRUIK S. KR HET JUISTE TELEFOONNUMMER Een dorpsgenoot wordt zeer vaak gebeld, omdat men het nu "1 er van de diaken thuis, uit het telefoonboek neemt. Deze dorpsgenoot staat als naamgenoot in het boek net voor mij vermeld. Een vrien delijk verzoek hiermee rekening te houden, of neem s.v.p. het num mer van wat in dit blad staat aangegeven.-Dit geld ook voor de post, Bedankt. Ik zou niet eiders meer kunnen leven dan tussen de armen. Hier voel ik me perfect goed. Het is in de armen dat ik de Heer vind. Helpt u mij in de jaarlijkse collecte op 26 augustus om de armen te kunnen MEMISA

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 18