Veel tennisliefhebbers zijn weer thuis van vakantie en willen natuurlijk weer volop "aan slag". De volgende activiteiten staan de komende periode op stapel: De Piramide-wedstrijden moeten vóór 10 aug. a.s. gespeeld zijn, succes!!! ."Voorwedstrijden" Enkel: Inmiddels zijn er al veel voorwedstrijden gestreden. De wedstrijden moeten uiterlijk 25 augustus gespeeld zijn. Vanaf 10 aug. mag iedereen op alle 3 de banen inschrijven. Baanbezettingslijsten hangen op het prikbord. Clubkampioenschappen Dubbel vervofgwedstrijden Enkel Starten 29 augustus, en heb je al ingeschreven voor Dubbel graag voor 13 augustus het inschrijfstrookje in brievenbus clubhuis deponeren. De wedstrijden worden door de technische commissie ingepland in de periode van 29 aug. t/m 17 sept. a.s. (reserve week t/m 24 september). Noteer alvast in jouw agenda vrijdagavond 8 september BOEMELAVOND. Venray Open, 25-26-27 augustus: de wedstrijden worden op verschillende lokates gespeeld. Organisatie: Nico Jakobs, tel.: 587590 en Geert Litjens, tel.589418 OPEN KLAS: Nico Jakobs (Captain), Jeanny Jakobs, Mieke Hurkmans en Jos van Bree Dl KLAS: Geert Reintjes (Captain), Geert Litjens, Theo van Dijck, Jan Gielens, Diny Strijbosch, Lonneke Ermers, Henriëtte Swinkels en Dorrie Reintjes D2/E KLAS: Maria Bouwman (Captain), Martha Lucassen, Truus Martens, Jeanne Voesten, Leo Bouwman, Appie Weijs, Jos Loenen, Raif Kusters en Jan Voesten. Reserve voor combinatieteam: Jos Lucassen en Math Strijbosch. Reserve: Jos Ermers, Stef Gielens, Hay Vuliings, Jolanda Claessens en Marlies Eibers. Heel vee! succes, toeschouwers van harte welkom! Tennisver eniging Leunen/Veulen/Heide w

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 8