f'J i in processie 10 Voorbereiding; Het zou bijzonder fijn zi zo veel mogelijk vlaggen Om 10 uur vertrekken v Processie; naar de Donatus Kapel De navolgende volgorde hadden we bedacht; Kruis, Joeks Kapel, B M M Vertegenwoordigers van kruisen en kapellen, Wierook, iisdienaars, Processiehemel met het Allerheiligste, opnieuw 2 misdienaars, zaï schoolkinderen K.P K.B Bij aankomst is het lof als volgt; lied, openingsgebed en Donatus- Gebed, lied, overdenking, lied en gebed. Na het Tanto Ergo zege ning met het allerheiligste en het slotlied. Hierna gaan we op nieuw in dezelfde volgorde in processie terug naar de kerk. Iedere deelnemer ontvangt eenfionatus'prentje* We hopen dat een ieder die kan, deze viering zal meemaken. Bij het kapelke zullen ook stoelen aanwezig zijn, voor de ouderen en die moeilijk kunnen staan. Wij verwachten een grote opkomst. m Ouders en kinderen Het is tegenwoordig niet alledaags, dat de kinderen een processie ee kunnen maken. Op verschillende plaatsen is er jaarlijks een sacramentprocessie, waarbij de oud en komende communicanten oud en nieuwe vormelingen meelopen. Omdat dit vrijwel uniek is voor ons dorp, vragen wij om aan deze processie met uw kinde ren deel te nemen. In verband met de vakantie, kunnen we dit helaas niet via de school regelen, Vandaar deze extra op roep. De kinderen zullen het beslist een beleving vinden. Help hen hieraan te herinneren, te stimuleren, en ga zelf met hen mee. Bij voorbaat hartelijk dank. Bii slecht weer, zal dit lof in de kerk plaatsvinden. Dit is echter nauwelijks denkbaaromdat de hei lige Donatus de heilige is tegen bliksem inslag en goed weer. Maar ook voor de vruchtbaarheid van ons werk.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 11