Dit jaar gaan we weer fietsen op rollerbanen! Deze activiteit is zowef voor de deelnemers ais het publiek erg leuk! Wie herinnert zich niet de IRON (WO)MAN van 1994, het allereerste Zommerfiëst? Het was heei spannend om via de grote klokken achter de fietsers de wedstrijden precies te kunnen volgen! We hebben allereerst weer fanatieke teams nodig! Een team bestaat uit twee fiets(st-)ers en een coach. Aanmelden kan tot en met 1 augustus bij Lucien Peetere, Trijnestraat 2, tel. 585761. Ook bij LEO ligt een inschrijfformulier klaar. Bij aanmelding graag het inschrijfgeld van fl.25,- per team voldoen. Wat gaat er nog meer gebeuren? een presentatie van Leunse tuinbouwproducten een schitterend optreden van Nippie en Nappie schieten bij luchtbuksvereniging "De Roos" sjoelen bij "De Leunse Sjoelere" spelen op een luchtkussen of in het zwembad Twister en andere leuke kinderactiviteiten met wijkvereniging "D'n Tomp" de heie dag gezellige muziek genieten van heerlijke snacks en drankjes ennog vee! meer! Verder is er ook dit jaar weer een kfeurwedstrijd! Onze tekenaar is alweer druk bezig om weer iets moois te maken voor aile kinderen. De kleurplaten zullen binnenkort via diverse bedrijven in Leunen verspreid wc Het Zommerfiëst is een dag voor het hele dorp, met ook ieder jaar een goed doei binnen het dorp. Deze keer wordt er een steentje bijgedragen aan het opknappen van het speelveldje in de Verkleijstraat. Er wordt voor de ouderen onder ons en de mensen die minder goed ter been zijn een knusse zithoek ingericht. Daar kan men heerlijk vertoeven onder een parasol en rustig alle activiteiten volgen. ledereen is van harte welkom op zondag 13 augustus, op het dorpsplein!!! Bestuur Leans Zommerfiëst Zondag 13 augustus 4 4

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 7