Plannen om een huis te bouwen in Leunen, project 'Korenmolen'? Neem contact op met de hypotheekadviseur van Rabobank Zevenrode. Die kan alleen alles vertellen over het oroiect en uw woonomgeving, maar ook w allemaal bij het kopen van een woning komt kijken. En welke financiering het be bij u past. Zo vindt onze hypotheekadviseur moeiteloos de ideale combinatie van minimale woonlasten en maximaal woongenot. Wij leggen voor u de basis. Aantrekkelijke rente is op dit project van toepassing Maak een afspraak met een van onze adviseurs: telefoonnummer: (0478) 530 43C Gaat u op vakantie? Bestel tijdig uw buitenlands geld en regel uw reisverzekering zodat u onbezorgd op vakantie kunt! De leden van de Rabobank en de medewerkers van de Rabobank Groep die hebben ingeschreven op de uitgifte van de Rabobank Ledencertificaten krijgen tot een maximum van 3750 certificaten (93.750 euro) toegewezen. Het maximaal aantal te houden ledencertificaten is eveneens vastgesteld op 3750. Het dividend van de ledencertificaten bedraagt voor de periode 30 juni tot en met 29 september 6,41%. Dat is 1% boven het gemiddelde effectieve rendement van de 10-jarige Nederlandse staatslening over de afgelopen drie maanden. Het dividend wordt aan het einde van elk kwartaal bijgeschreven. Als u een gesprek wilt met een van onze adviseurs, bel dan vooraf even. Dan maken we een afspraak en hoeft u niet te wachten. Telefoonnummer (0478) 530 300. ^S&*0HS 12 Een nieuw huis bouwen in project de 'Korenmolen"? Vakantie Volledige toewijzing tot 3750 certificaten per inschrijver op Rabobank Ledencertificaat Maak het u gemakkelijk! Bel voor een afspraak. Rabobank Zevenrode

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 13