14 l Uitbreiding van ons kerkkoor. Veulens Kerkkoor Er gebeurt tegenwoordig weinig meer zonder zang en muziek. Beide nemen een zeer belangrijke plaats in onze cultuur. Zo is dit ook in onze kerk vieringen. Zang en muziek draagt een boodschap over. Schreef Augustinus niet; wie zingt bidt dubbel Wij hebben een goed cn modi koor en een deskundige dirigent. Ons koor gaat verder dan maar wat vaste liedjes zingen; ze brengen steeds gepaste liederen, die passen in heel het liturgisch jaar. Wij zijn trots op ons kerkkoor. Variatie en vreugde van verschillende klanken genoeg. Een pakkende en mooie litur gie, valt of staat met de zang. Een stille mis of met kunstmatig muziek doet ons dan ook vaak minder. Willen we een kerkkoor behouden, dan is een nieuwe aanwas zeer noodzakelijk. Zingt ook u graag, meld u zich dan aan bij Maria van Staveren. Tel. 581204. Echt doen... niet langer wachten Dc diaken. In onze Jep van Dijck, De Vlies 8, zondag18 juni Max Weijmans, Veulenseweg 36zondag 25 juni en Anouk Reintjes, De Vlies 22 zondag 25junij.I. Van harte gefeliciteerd. Wij zijn blij dat deze kinderen in onze geloofs- en kerk- gemeenschap zijn opgenomen aakt en geverft. verzorgt uit Wij Ons Kerkhof; Alle kruisen op ons kerkhof Het ziet er weer vrijwilligers, die helpen mee, om de laatste rustplaats van onze ledenen een centrale plaats in onze geloofsgemeenschap te geven. Zo kunnen we met veel eerbied, respekt en waarde! hun blijven bezoeken en herdenken. Het kerkbestuur. gedaan. Ze

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 15