H LEUNEN LVB LEUNEN. 5 Deze week treft u Mj het Zij-kontact een enquête-formulier aan. Vanwege het samen te stellen jaarprogramma willen wij graag uw voorkeur weten. Wilt u dit enquête-formulier invullen en in de brievenbus doen bij uw bestuurslid. Wanneer wij voor 1 juli geen bericht van u hebben gehad wordt het formulier bij u thuis opgehaald. Dus: invullen en bezorgen s.v.p. Werkgroep cursussen L.V.B. Aan alle inwoners van Leunen Dorpsraad Onderstaand geven wij een overzicht van de openingstijden van de kermis en van de attracties die op de kermis geplaatst zul len worden. Openingstijden: zaterdag van 16.00 tot 24.00 uur; zondag van 14.00 tot 24.00 uur; maandag en dinsdag van 15.00 tot 24.00 uur. Attracties: autoscooter (Regter)/ ƒ1,50 per rit; boksbal (Regter)/ ƒ1,00 voor 3 slagen; babysport (Boeken)/ ƒ1,25 per rit; calypso (Regter)/ ƒ1,50 per rit; lijn- trekspel/buss rotor (Spronsen); schietvermaak (Regter); melkbussenspel (Regter); pin da/popcorn (Lutgens); nougat/suikerkraam (Deeben);viskraam (Rutten): gebak kraam (V oets). onse Secretaris Dorpsraad Leunen Ton Smets (St 589315). ROD E KRUIS KOLLEKTE Hiermede wordt u erop attent gemaakt, dat de j aarlijkse kollekte wordt gehouden in de week van 25 juni t/m 1 juli a.s. Het doel van het Rode Kruis mag algemeen bekend worden verondersteld In Leunen wordt de kollekte verzorgd door de Pioniersters en gecoördi neerd door Mevr. van Meyel en in Veulen door de leden van de Vereni gingsraad en gecoördineerd door dhr. M.Sonnemans. De kollekte wordt van harte bij u aanbevolen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 6