8 ASPIRANTEN-B NEDERLANDS KAMPIOEN Zaterdag 3 juni kwamen alle kampioenen van de regio's bijeen in Schijndelploegen uit Vlissingen, Den Haag etc. waren ook aanwezig. Na een prachtig seizoen met zowel het kampioenschap in de zaal als buiten mochten de aspiranten B van Oranje-Wit proberen de Nederlandse titel mee naar huis te nemen. Er werd in twee poule's gespeeld. Met een gelijkspel en 2 overwinningen kwamen we daar goed doorheen. (Maar wat kunnen jullie het spannend maken, niet goed voor je hart zou een ouder zeggen) Na snel wat ouders (en vriendjes) te hebben gebeld, van wij staan in de finale, kon om 15.15 uur de wedstrijd tegen Altior uit Heeswijk Dinther beginnen. We kwamen al snel voor door een koelbloedig genomen straiworp door Sandra. Maar Altior scoorde er meteen overheen. Het bleef heel lang 1-1 en wij hadden het beste van het spel, maar tot afschuw van het publiek langs de kant scoorde Altior 1-2. Coach Maria besloot 2 wissels in te brengen, die uiteindelijk Goud bleken te zijn. Linda stond er koud in en scoorde met haar allereerste schot 2-2. Waarna Marloes er 3-2 van maakte. In de allerlaatste seconde gaf de scheidsrechter tot onze verbazing een strafworp aan Altior. De adem werd ingehouden, maar de druk was voor het meisje te groot, ze miste. Heel Leunen ging uipzijn dak. Er werd gesprongen en gezongen, Leunen is kampioen olé, oié, Nederlands kampioen olé, olé etc Dit was nog mooier als de andere,kampioenschappen. Want NEDERLANDS KAMPIOEN dat word je misschien maar een keer. Linda, Loes, Sandra, Linda, Loes, Kim, Rian, Carolien, Corien, Marloes, Yvonne en Maria PROFICIAT en bedankt voor een prachtige zaterdag. De supporters.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 9