7 Launantaaan Httta B-JEUGD ORANJE-WIT NEDERLANDS KAMPIOEN! Na twee behaalde kampioenschappen in het afgelopen korfbalseizoen (veld èn zaal) was het zover voor de Aspiranten B1 en leidster Maria Nabben: zij werden door het behaalde veldkampioenschap uitgenodigd voor de Nederlandse Kampioenschappen veldkorfbal die afgelopen zaterdag 3 juni gehouden werden in Schijndel. Voor de fr-jeugdklasse waren er twee poules van 4 teams. De eerste wedstrijd werd gelijk gespeeld (3-3), waarschijnlijk moesten de dames nog even op gang komen. De twee wedstrijden hierna werden -ondanks de hitte- allebei gewonnen en dit betekende: finale! Gsm-telefoontjes bleken nu ontzettend handig en ouders die er niet waren werden alsnog opgetrommeld om 'éven' in Schijndel te komen kijken. In de auto springen en racen dus, maar.het was de moeite waard. De zinderende finalewedstrijd tegen Altior (Heeswijk-Dinther) werd nipt met 3-2 gewonnen en dit betekent: Nederlands Kampioen! Wederom bleken de gsm-metjes weer handig en al zingend werd het thuisfront op de hoogte gesteld van het behaalde resultaat, werden een vervroegde opening van LEO, muziek en ook bloemen geregeld. Dit resulteerde in een geweldige rondrit door Leunen waar het Nederlands elftal nog jaloers op zou zijn. Natuurlijk werd het feest 's avonds in De Steeg nog voortgezet. Dames -dreamteam- hartelijk gefeliciteerd met dit geweldige resultaat! We zijn trots op jullie Korfbalvereniging Oranje- Wit, Leunen- Veulen-Heide

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 8