28 Ik o» (Diaken) Zaligverklaring Kinderen Fatima Op 13 mei 1917 verscheen in Fatima Portugal) voor de ls!c keer de heilige Maagd Maria aan drie herderskinderen De jonge zienertjes waren het meisje Facinata (7), het jongetje Francisco ;n het meisje Lucia (10). Maria doet in Fatima verschillende voorspellingen, die nog steeds letueei zijn. Met Jacinta en Francisco Sla een e over Rusland en het communis krijgen ei ogen kome hebben sterven heirie kin leren kort na de verschijningen die van mei tot oktober 1917 u Jij de laatste verschijning zijn duizende mensen, gelovigen en oi ;etuiee van een zonnewonder. Op zaterdag 13 mei j.l. heeft Pa 'aulus II in Fatii Johannes twee zienertjes Jacinta en Francisco zalig verklaard. slotklooster. (Diaken) leeft als kloosterzuster MARIA-MAAND. Maria werd geheiligd in de waarheid en heiligheid. Op het kruispunt van het Oude en Nieuwe Verbond staat Maria. Zij werd door de heilige Geest overschaduwd God gelijk werd. Door Haar fiat is Gods' drievoudige liefde onder ons gekomen. 1. De liefde die uit de hemel daalt, om met ons een Nieuw Verbond te sluiten. 2. Het zicht baar maken van Gods' liefde voor ons in Jezus Christus en 3. De blijvende tegenwoordigheid van Zijn liefde on der ons, door alle eeuwen heen. Zo zijn wij verstrengeld met onze hemelse Vader, en mogen Zijn kinderen zijn. Jezus gaf ons Zijn Moeder Maria, als onze he der die ons in haar moederschoot vormt, ons voed Moe- en ons op onze AFHALEN VAN WIJWATER Op het tafeltje achter in de kerk sta? et wijwater. Dit kan gratis worden

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 29