5 I Sjeng en Mien Vullings - van de Pasch, Weipas 11, Leunen. Aan alle inwoners van Leunen Dorpsraad LEUNEN Hierbij nodig ik u uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergadering welke gehouden wordt op maandag 17 april 2000 om 20.00 uur in gemeenschapshuis De Brin (kleine vergaderzaal). De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 1. Opening; 2. Vaststelling van de notulen en actielijst van 20 maart 2000; 3. ingekomen stukken en mededelingen; 4. Verslag diverse afgevaardigden; 5 a scheid Jan Reintjes (Gussenstraat) 6. Rondvraag en 7. Sluiting. Afscheid Jan Reintjes tijd geleden aangekondigd als vertegenwoordiger van de Ouderen in de dorpsraad. Op zijn verzoek nemen we op 17 april aanstaande van hem afscheid. Jan is vanaf de oprichting van de dorpsraad onafgebroken verbonden geweest aan de dorpsraad. Dit als lid van de dorpsraad, als adviseur vanuit zijn lidmaatschap van de gemeenteraad en de laat ste jaren als vertegenwoordiger van de Ouderen. Op deze wijze is Jan gedurende een periode van ruim 30 jaar aktief geweest. Jan heeft zich met zijn geweldige inzet bijzonder verdienstelijk gemaakt voor de Leunse gemeenschap. Alhoewel wij begrip hebben voor zijn besluit, zullen wij Jan missen als lid/adviseur van de dorpsraad. Voor ziin enorme inzet, ziin wii Jan dan ook heel veel dank verschuldigd! Secretaris Dorpsraad Leunen Ton Smets 589315). r zijn wij Dit heuglijke feit willen wij samen met onze kinderen en kleinkinderen vieren op 29 April 2000. Om 14.30 uur is er een H. Mis in de St. Catharina kerk te Leunen, daarna tot 21.00 uur een feest in de Witte Hoeve, Gasstraat 5, 5801 CJ Venray.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 6