Plaats:uitgaanscentrum De Steeg Tijd: namiddag tot 21.00 uur Toegang: gratis en voor j ong en oud Beste mensen van Leunen, Veulen, Heide. In een tijd van grote stress en druk bezig zijn, vergeten wij wel eens onze omgeving. De straat, plaats, verenigingen, noem maar op. Ondanks dat het ons best wel goed gaat, vergeten wij met zijn allen steeds meer het sociale contact met onze leefomgeving. We noemen dit tegenwoordig individuali sering (ieder zorgt voor zichzelf). De organisatie van Brassica Party 2000 wil dit doorbreken. Ieder dorp heeft een rijk verenigingsleven,waar velen aan mee doen. Deels voor een eigen sportvereniging, maar ook cultuurgebonden verenigingen, die wij niet kunnen missen. Toch betrappen wij er ons regelmatig op, dat we dit aan ons voorbij laten gaan. Alleen financieel helpen is wel belangrijk, maar gevoelsmatig zeker niet voldoende. Wij moeten tijd vrij maken om door middel van onze aanwezigheid te tonen dat wij waarderen wat deze mensen doen. De organisatie van Brassica Party 2000 heeft daarom besloten om geen recepties te organiseren. Wij hebben wegen gezocht om de waardering te tonen voor de inzet van vele mensen in onze omgeving. Wij willen laten horen en zien wat deze mensen door heel veel tot stand kunnen brengen. Het eerste probleem was natuurlijk waar? Binnen de organisatie ontstond het idee om met Han en Ton van Dijk van De Steeg te gaan praten. Vanaf het begin zag dit ondememerspaar het wel zitten. Een prachtige grote tent (dezelfde als met de kennis) en het hele uitgaanscentrum staat ter beschikking! Het is tevens de gelegenheid om eens met eigen ogen te zien hoe en waar onze jongeren zich vermaken.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 15