HUI LFLV. ONS GENOT PIONIERSTERS Pioniersters is een traditionele naam voor collectanten die 8x per jaar de vaststaande collectes verzorgen (4 in het voor en 4 in het najaar) Iedere pionierster zorgt voor een of meerdere straten. Er zijn nu ongeveer 20 personen, mannen en vrouwen die dit belangrijke vrijwilligerswerk willen doen Nu zijn er enkele vacatures ontstaan en zijn wij op zoek naar mannen en vrouwen die ons mee willen komen heipen, het kost 8 x per jaar enkele uurtjes, maar het resultaat, de goede doelen te helpen geeft toch ook veel voldoening. Natuurlijk kunt u met familie, buren of vrienden een gedeelde straat op u nemen, of samen de 8 keer per jaar verdelen. Wilt u meer weten over de pioniersters dan kunt u bellen: Coordinator Tfaea van Meyel v.Megenstraat 8 tel.588818. Ruitercïub Ons Genot Uitslag onderlinge wedstrijd van zondag 2 april ji te Meerlo Gerard Poels met Jasper le plaats tevens winnaar Jan Vle ix wisseltrofee. Ingrid van Rens met Maureen Manon van Huet met Jackpot Rene Voermans met Grandeur 4e plaats 2e plaats 3e plaats Marie-louis Philipsen met Eras Sjaak Peters met Nerona 5e plaats 6e plaats Christianne van Eek met Kathleen 7e plaats Ellen Poels Annemieke Kuenen met Geert met Kreolanda 8e plaats 9e plaats Janet van rens 4 Marja Kerkman Jan Héndrikx Gerty Peters Jules van Houdt met Nanny 10e plaats met Merante 11e plaats et Herry 12e plaats met Kailash 13e plaats met Naltane 14e plaats Cherel van Houdt met Karmen 15e plaats Harry Steeghs Linda Peeters Harm van Huet Loes Geelen met N.N. 16e plaats met Kubalia 17e plaats met Kilian 18e plaats met Armani 19e plaats

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 8