3. Met deze Ruuper ontvangt u een folder en een zakje van de Vstenaktie. Lees deze folder zodat u weet waarom en waarvoor wij deze Vastenaktie ook in onze parochie houden. Juist in deze weken voor Pasen staat menigeen stil bij wat wij kunnen betekenen voor mensen, die in grote armoede leven. "Je bent niet alleen op de wereld. Daarom: geef om de toekomst van anderen Wij durven u om een ruimhartige gift in het vastenzakje te vragen. Want wij weten, dat het écht werkt als wij gemeenschappen in de arme landen steunenGemeenschappen waar mensen samen de schouders zetten onder een project. De kracht om een project tot een succes te maken ontlenen zij aan elkaar, én aan ons, zolang ook u en ik geven om hun toekomst. Bij voorbaat hartelijk dank voor uw solidariteit De Vastenzakje worden vóór de Goede Week huis aan huis opgehaald door de Pioniersters. Mochten zij u niet thuis treffen dan kunt u uw vastenoffer ook deponeren in de offerkisten achter in de kerk, die daar in de Goede Week tot en met Pasen blijven staan. Pastoor P. Ewals WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Venray - Ysscfetevii Voor de patiënten van: R.Bruins, Bv. Cast eren-v. Gils, RGabeler, F.Sehmeetz, H. Schraven, E.v.Tiel-Knoppen, M.v.Tiel, M.Lucassen en J.Wittgen neemt waar. 8 april Dr.M.Lucassen,MCA, Stationsweg 60, tel. 58 59 00 9 april DrJ.Wittgen, Langstraat 106, tel. 59 60 82 Voor de patiënten van: AGoenen, P.Corver, P.P.Henkes, R.Keizer, L.Keizer-Bors, G.v.Loon, E de Munck-Keizer, M.v.Straaten en J.de Vocht neemt waar: 8 april Dr. Keijzer, Litsenbergweg 20a, Yss. tel. 54 17 77 9 april spreekuur in Ziekenhuis Venray Spreekuur en voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middags van 5 tot 6 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 4