24 "Kwartjesvolk en Boekels kwartierke" Als zaterdagmiddag 8 april de kleintjes zich uitgebreid hebben vermaakt met clown "Dobbel", is het daarna de beurt aan de (grote) liefhebbers van humor en ongein. Voor de zaterdagavond denkt de organisatie namelijk met het contracteren van "Boekels Kwartierke", "Street Corner" en "Kwartjesvolk" een ijzersterk programma te kunnen presenteren met humor en joeks op hoog nivo.. Misschien bent U straks nog wel beter af, dan op Circus Mok! De zaal gaat gegarandeerd plat. Uw buikspieren (advies: deze van tevoren even stevig oprekken) zullen flink op de proef worden gesteld, dus ga genieten en overtuig u zelf. "Band Zonder Banaan" Ais U vindt met de carnaval al genoeg gelachen te hebben, is de vrijdagavond een betere aanrader. Samen met de band "Trade Mark", die een flitsende Rock Roll show zal weggeven, gaat de zaal op vrijdagavond 7 april ongetwijfeld uit haar dak: onmogelijke acts, volop theater en maffe gekkigheid, gelardeerd met veel schitterende muziek van allerlei stijlen zoals rap, rock, smartlappen, carnavalsnummeres. hardrock etc. Dat is wat U van de inmiddels landelijk bekende "Band zonder Banaan" kunt verwachten. Niets is de 'BZB' dus te gek. Vrijdag 7 april nadert. Het is nu dus nog een kwestie van geduld, rustig wachten tot BZB in Leunen speultlü Gezien de ervaringen van de laatste jaren (zo scoorde de BZB onlangs in Uden 4000 bezoekers) is het raadzaam tijdig uw toegangskaarten te kopen. Kaarten voor beide avonden zijn te verkrijgen bij het Texaco-iankstation in Leunen. Goederen- en dienstenveiling Op zondag 9 april zal ter afsluiting van het feestweekend de 3-de goederen- en dienstenveiling plaatsvinden. De grote hijskraan van de fa. van Rattingen is ook dit jaar weer een grote publiekstrekker. Vanwege de regen moest de kraan immers vorig jaar voortijdig het veld ruimen. Vanaf een hoogte van 50 meter is Leunen (en omstreken) voor de durvers onder U opnieuw te bewonderen. Het gehele feestweekend vind plaats "in en bij de grote tuinbouwloods aan de Veulenseweg, welke voor deze gelegenheid speciaal omgebouwd is tot een gezellige en sfeervolle feestzaal. :VRAAGD: Poetshulp: 1 x per 2 weken ca. 2% uur. bij voorkeur op de maandagmorgen) tel. 51 08 30 Leunen Feestweekend in de grote tuinbouwloods te Leunen 7-9april Zin in een avondje lachen of ijzersterke muziek?

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 25