3. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Venray - Yssebteyn Dank aan allen die aanwezig waren bij de plechtige eucharistieviering bij de ingebruikname van onze gerestaureerde kerk, dank aan de beide koren dirigenten en organisten en dank voor de mooie versiering. Aansluitend aan de plechtigheid werden buiten 2 bomen ingezegend die ter gelegenheid van het millenium aan Leunen zijn aangeboden door gemeente Venray en de Dorpsraad Leunen. Wij wensen dat deze 2 bomen en de gerestaureerde kerk samen in deze nieuwe eeuw het middelpunt van ons dorp mogen zijn en blijven. Het kerkbestuur, namens deze: Annie Reintjes-Jenniskens. Voor het zaaltje bij de kerk zijn wij op zoek naar een tafel (liefst een uittrektafel) die wij zouden kunnen gebruiken voor vergaderingen en de kindernevendienst. Hebt u zo een tafel over? Wilt u het ons dan laten weten, mogelijk kunnen wij ze van u overnemen. Contactpersoon voor het zaaltje bij de kerk: Albert v.d.Oetelaar tel.587650 of Annie Reintjes tel.582221. Voor de patiënten van: R.Bruins, B.v.Casteren-v.Gils, R Gabeler, F.Schmeetz, H.Schraven, E.v.Tiel-Knoppen, M.v.Tiel, M.Lucassen en J.Wittgen neemt waar. 1 april Dr.H.Schraven, MCA, Stationsweg 60, tel. 58 14 65 2 april Dr.v.Tiel-Knoppen, MCA, Stationsweg 60, tel. 58 59 00 Voor de patiënten van: A.Coenen, P.Corver, P.P.Henkes, R.Keizer, L.Keizer-Bors, G.v.Loon, E de Munck-Keizer, M.v.Straaten en J.de Vocht neemt waar: 1 april Dr. de Vocht, Henseniusstraat 13 a, 2 april tel. 58 18 78 Spreekuur en voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middags van 5 tot 6 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 4