Openingstoernooi junioren Ooeningstoernooi junioren, zaterdag 8 april a.s.: Deze gezellige dag wordt afgesloten met een feestavond. Het programma hangt vanaf vrijdag 7 april in het clubhuis. Alle jeugdleden die deelnemen aan de dorpencompetitie ontvangen persoonlijk een overzicht van de indeling (kijk thuis in de brievenbus!). Het racketwisselen is voor alle jeugdleden en wel op: maandag van 16.00 - 17.30 uur v voor kinderen tot en met groep 6 maandag van 17.30 - 19.00 uur -> voor kinderen vanaf groep 7 Senioren "VroUiedaevoor alle dames De vroliiedag wordt dit jaar gehouden op vrijdag 26 mei a.s. Om zoveel mogelijk dames de mogelijkheid te bieden om aan deze bijzondere tennis- en gczeltigheidsdag deel te nemen, hebben we het aanvangstijdstip om 17.00 uur gepland. Mocht u echter pas wat later aanwezig kunnen zijn, dan is dat ook geen probleem. Zoals vorige jaren kunt u genieten van koffie en vlaai, een cocktail en na afloop van de wedstrijden van een koud en warm buffet. De kosten bedragen fl. 25,p.p. exclusief eigen drankjes. Kunt u niet mee tafelen, dan zijn de kosten fl. 12.50, geef dit s.v.p, wel duidelijk aan op uw inschrijfformulier Noteer de datum alvast in uw agenda en deponeer uiterlijk 15 mei het inschrijfformulier in de brievenbus van het clubhuis. De inschrijfformulieren vindt u in het clubhuis (in rek aan de muur). Graag allemaal tot ziens op 26 mei a. s. Organisatie: Annie, Jos van Bree, Maria Bouwman en Rob David.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 11