Wij als F. C. de Steeg hebben een traditie opgebouwd om op de zaterdag voor de carnaval de koppen bij elkaar te steken, een goed glas bier te drinken en te kijken of er uiteindelijk weer een nieuwe Steegprins (gekozen) wordt. Nu is LEO op die zaterdag gesloten dus zijn we genoodzaakt om dan maar zelf iets te organiseren. Dat is nog niet zo gemakkelijk want het prinsebal mogen we niet organiseren dat moet van het toeval afhangen. Daarom organiseren wij geen prinsebal maar een ouderwetse Pubmiddag (avond) met achter de bar de voor iedereen pubber vertrouwde gezichten van: "ös Gerdaatje en Fons". Iedereen die met hun een pilsje wil komen pakken of gewoon gezellig wat bij wil kletsen is van harte welkom. Zaterdag 4 maart om 16.00 uur gaat de deur los. Dit gebeuren gaat plaats vinden in: Het zaterdagavondcafé van LEO, de discoruimte van LEON TIEN en het café van de Brink. Mocht er op die middag een nieuwe Steegprins gekozen worden dan wordt dat ook bij de Steeg een hele bijzondere want dan is het namelijk onze elfde prins. Spanning alom dus want wie wordt de opvolger; van al de nu volgende historische Steegprinsen: 1990 John "pubs den iste 1991 Hans "wat zet ie" den 1516 1992 Chris "dat zien mien douve nie" den 1ste 1993 Mat "vullings" den lste 1994 Tonnie "den twedde is wel van mej" den lste 1995 Mark "bosnië, herzegovina, taketaketak" den Ist8 1996 Eddy "slipper de slip" den Ist® 1997 Joop "ik krieg miene prei nie uut de grond" den lste 1998 André "ik zit liever ien de bus as dat ik werk" den lste 1999 Mat "ik eet liever bij os moe as dat ik zelf koök den 2de 2000 U kunt de elfde prins komen feliciteren zo gauw als ie bekend is. En voor de rest, kom gewoon lekker ouderwets puppe. F. C de Steeg CAFÉVOETBAc-VÈSENICING 14

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 15