13 Vastenavond 2000 Vanaf komende zaterdag staan ook in ons eigen Knollenland de vastenavonddagen weer voor de deur. Allemaal gaan we dan samen veel plezier maken en de optocht in ons Knollenland zal daar veel aan bijdragen. De optocht wordt opgesteld in de St. Catharinastraat tussen de gussenstraat en de Boodenstraat en we gaan verder met opstellen in de St.ApolIoniastraat voor zover als we die nodig hebben.Dat opstellen begint op zondag 5 maart om 13.30 uur en om 14.11 uur is iedereen met alles klaar dan vertrekken we. We kunnen de kleine kinderen niet te lang laten staan langs de straten. De volgorde van de optocht hangt zaterdagmiddag op veel plaatsen in Leunen tegen bomen en achter ruiten van winkels en cafe's.-Deelnemers iet even op uw optocht snummer. De nummerplaatjes voor deelnemers aan de optocht, dienen afgehaald te worden samen met het deelnemers formulier, in de st. Catharinastraat bij nr 13, bij de optochtcommissie en niet bij de familie die daar woont. Deze nummerplaatjes dienen tijdens de optocht zichtbaar meegedragen te worden. De optocht trekt in de richting van de Steegsepeelweg, draait af de Vullingsstraat in en trekt verder door de Boodenstraat de St. Caatharinastraat, de Gussenstraatop de Albionstraat gaan we rechts af en bij het Transformaat weer echts de St.Catharina in dan door de Apolloniastraat en over de Kapellerpad naar het peltn bij het Knol- lenhuis waar de optocht wordt ontbonden. Aan mensen die alngs deze route wronen vraagt de optochtcommissie om in die route geen auto's te parkeren, en om vanaf 13.30 uur niet meer met de auto door de op stelstraten te rijden. Dat is veel te gevaarlijk voor de chauffeur, de kinderen en het publiek. Wie toch zonodig met de wagen naar de Steeg moet kan dat door de Boodenstraat en de Vullingsstraat. Het is ook beter om geen auto's te parkeren in de route waar de optocht trekt want een deuk of kras in de wagen heb je zo maar opgelopen en 'n ongeluk zit in 'n klein hoekje. Laat uw plezier ook niet bederven door alcohol dat mag in de optocht helemaal niet gedronken worden. Op veel plaatsen ziet men gevelversieringen, raamversieringen en nog veel soorten andere versieringen meer langs de weg, dat is fleurig om te zien vooral in de route. Kom allemaal op tijd, dan kunnen we ook op tijd vertrekken en dan zijn we ook op tijd klaar, want de Prins heeft het nog druk. Het bekend maken van de prijzen is na de optocht in zaal Martens. In een hoekje van cafe Martens bij de deur aan de Albionstraat krijgt u de optochts herinnering bij de optochtscommissie tegen inlevering van het nummerplaatje en het deelnemersformulier. De optochtscommissie zit daar tot 16.15 uur indien nodig. Dus geen auto's in de .route van de optocht vanaf 13.30 uur, geen alcohol dat mag perse niet, als het even kan huisversieringen en op tijd komen. Maak veel pret en lol, maar houd het verstand in de bol. Veel schik en goed weer toegewenst door de Optochtcommissie.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 14