O ^toutve^ GRATIS af te halen: HOUTEN KLIMTOESTEL VOOR KLEUTERS (trein) tel.: 55 01 25 6 L.V.B. LEUNEN. Uitnodiging voor de ledenavond van maandag 21 febr. om 20.00 uur in "de Brink". Dan komt imker JJKamps uit Meerlo ons alles vertellen over zijn bijenvolk, waarbij hij een dia-serie toont. Ook laat hij ons kennismaken met imker-produkten, die overigens op het einde van de avond te koop worden aangeboden. Enkele produkten ervan zijn honingbonbons, honingkoeken maar ook honingwijn en honingwas. Daar Toos Voermans zich kandidaat heeft gesteld als bestuurslid (waar wij héél blij mee zijn), begint deze ledenavond iets andere n.l. met bestuursverkiezingen. Toos zou het prettig vinden als nog iemand de stap durfde te wagen om ons als bestuur bij te staan. Natuurlijk is het leuker om z' n tweeën aan iets nieuws te beginnen. Ook bij de werkgroepen is het nog steeds mogelijk om je daar voor op te geven Willen de dames van Scheiweg Kraakse Pas Overbroekseweg /Horsterweg Vliegert de Hoef Hoogriebroekseweg om 19.15 uur aanwezig zijn .v.m. de voorbereidingen Bij voorbaat onze dank. Zoals voorgaande jaren organiseert de Provinciale L.V.B. studiedagen voor alleenstaanden. Zij wil voor hen hierdoor hun redzaamheid vergroten. Het thema van dit jaar is "Bekend maakt bemind". De dag voor Aileengaanden vindt plaats in Meerlo en wel op donderdag 16 mrt. van 9.15 uur tot 15.30 uur. De eigen bijdrage ervan bedraagt 10,— dit is incl.de lunch. Om aan deze dag deel te nemen behoort men zich uiterlijk 29 februari op te geven bij Anja Weijs, tel. 589383. Het is echter ook mogelijk om dit op de ledenavond te doen. Bij het afdragen van de eigen bijdrage ontvangt men tevens het toegangsbewijs waar het hele programma van die dag op staat vermeld. Van enkele leden kwam de vraag om de datum van het uitstapje zo snel mogelijk bekend te maken i.v.m. vrij vragen e.d. Het uitstapje is gepland op woensdag 26 april, je kunt het vast in je agenda noteren.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 7