Aan alle inwoners van Leunen Uitbreidinssplan Leunen De gemeente Venray heeft ons verzocht om m.b.t. de voortgang van het uitbrei dingsplan de volgende publicatie te verzorgen: 'Op 14 december 1999 heeft de loting plaatsgevonden voor 11 bouwkavels in het uitbreidingsplan Leunen. Vanaf 7 februari a.s. zijn de eerste afspraken met gega digden gepland. De gegadigden krijgen een afspraak in de volgorde zoals deze door de loting is bepaald. Iedere gegadigde krijgt nadat de afspraak is geweest en hij/zij een kavel gekozen heeft een bedenktijd van 3 dagen. Daarna moet hij/zij aangeven of hij/zij overgaat tot aankoop van de kavel. Daarna komt de volgende gegadigde voor een afspraak etc.. De reden waarom de afspraken pas vanaf 7 februari 2000 gepland zijn is gelegen in het feit dat er evenwijdig aan de beek een riooltransportleiding en een gas- transportleiding aanwezig zijn. De beperkingen van deze transportleidingen en van de beek dienden eerst goed in kaart gebracht te worden voordat de verkoop gesprekken konden plaatsvinden. Thans zijn genoemde beperkingen duidelijk en kan vanaf 7 februari a.s. begonnen worden met de uitgifte van de bouwkavels in Leunen.' Secretaris Dorpsraad Leunen Ton Smets (2 589315). Vastenavond 2000 Voor deelnemers aan de optocht is het van belang te weten dat de gemoto riseerde deelnemers normaal W.A. verzekerd dienen te zijn. Als je weet dat je meedoet met de optocht waarom zou je dan wachten met opgeven tot het laatste moment. Let op de veiligheid en sterkte van uw creatie i.v.m. de veiligheid van de deelnemers, de mogelijke wind en de dorpels in de straten. Heldere bonte kleuren komen het beste over evenals korte teksten. Wie met de optocht in Venray meedoet kan zich opgeven tot zaterdag 26 februari en wie alleen in Leunen meedoet kan zich nog opgeven tot maan dag 28 februari. Uw aanmelding voor de optocht wordt graag in ontvangst genomen door J.van Meyel, Vullingsstraat 52, Leunen, tel. 58 16 93 10 LEUNEN W

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 11