1 L. V, B LEUNEN Uitnodiging aan alle leden voor een gezellige kienavond met leuke prijzen Deze zal worden gehouden op maandag 7 feb in "de Brink", aanvang 20.00'uur. U komt toch ook Vriendelijk verzoek aan de leden die dit nog vergeten zijn om zo spoedig mogelijk ïun contributie te betalen. Eventuele afmeldingen, ook zo spoedig mogelijk, bij Mien •ioltackers, tel. 584628 of Anja Weijs, tel. 589383. Vastenavond 2000 Over 4 weken is 't alweer Vastenavond en de tijd om iets op te bouwen voor de Vastenavondsoptocht wordt kort. Nu er voor de 44 ste keer een optocht wordt gehouden zou 't optochtcommite graag zien dat er vanuit de buurten, vrienden of vriendinnengroepen iets werd ondernomen om van deze optocht een feestelijke optocht te maken. Als iedereen een mooie optocht wil zien is er geen optocht. De maten van de wagens mogen zijn: 15 m lang inclusief trekker; 5 m hoog en maximun 3,5 m breed. Denk aan de stevigheid van uw creatie i.v.m. de veiligheid van de mensen erop en de dorpels in de straten. Als er mensen van 't Veulen mee willen doen, zijn ook zij welkom Als er technische moeilijkheden zijn, laat dit dan weten, dan zullen wij proberen iemand te vinden die dat samen met u kan oplossen. Gebruik heldere en bonte kleuren en korte duidelijke teksten. Als u zich wilt melden en ik zou niet thuis zijn doe dan 'n briefje in de bus met naam en adres erop, dan komen we wel voor nadere informatie. Alle onderwerpen die komisch, kritisch, ernstig of grappig zijn, zijn welkom, als ze maar niet beledigend zijn. Spreek goed af wie er gaat opgeven voor deelname aan de optocht, alleen maar om te voorkomen dat iedereen denkt dat doet die andere wel. Veel plezier gewenst met de realisatie van uw creatie. Voor deelname aan de optocht in Leunen zowel als in Venray kunt u zich opgeven bij J.van Meyel, Vullingsstraat 52, Leunen, tel. 58 16 93. OPROEP Vastenavond 2000 ,i. Wil degene die zich vrijdag 28 jam aangemeld heeft voor deelname aan de optocht, zich in verbinding stellen met de optochtcommissie, in verband met zijn of haar adres.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 15