Kerkbestuur Veulen St. Antonius van Padua Gezinsbijdrage: Rabobank nr. 12.81.02.594 KERKBALANS 2000 WIJ WILLEN DE KERK BEHOUDEN. U OOK Geachte medeparochianen, Uw bijdrage voor onze parochie in het afgelopen jaar, was een tastbaar teken van verbondenheid, waarvoor wij U zeer dankbaar zijn. Onze Rectoraatskerk staat in het middelpunt van ons dorp, dat de afgelopen jaren mooi is aangekleed. Toch is het niet af. Nee, met het grote achterstallig onderhoud van de kerk zijn we nog maar net begonnen. De kerk is onmisbaar in ons dorp, zo blijven wij verbonden tot één gemeenschap. Vele kinderen zijn er gedoopt of hebben er de eerste H. Communie en het H. Vormsel ontvangen. U zelf toch ook! De vele huwelijken die er zijn ingezegend. De kerk is ook een plaats om afscheid te nemen van een dierbare, die is overleden. De kerk brengt ons wekelijks, of af en toe samen, om ons geloof te verdiepen en te luisteren naar de verhalen uit de bijbel. Het in stand houden van deze ontmoetingsplaats vraagt om financiële steun van U allen, zodat we het achterstallig onderhoud kunnen uitvoeren. De hoogte van het minimale bedrag, f 1150,- per jaar, willen we handhaven. Het kerkbestuur hoopt dat het mogelijk is voor U en alle gezinnen om mee te doen. We willen toch allen samen de kerk behouden in ons dorp! Dit kan alleen met de bijdrage van U allen. Maak Uw bijdrage over van uw bankrekening naar bankrekening 12.81.02.594 ten name van Kerkbijdrage Rectoraat Veulen. Geef om elkaar. Geef ook Uw bijdrage om een dienstbare parochie in stand te houden. Wordt allen steunend lid van onze Rectoraatskerk. Kerkbestuur Veulen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2000 | | pagina 30