26 De dag begint om 10.00 uur met een Hoogmis in de kerk. Deze wordt opgedragen door deken Coenen die daarbij geassisteerd wordt door diaken v. Gassel. Vanaf kwart voor elf worden diegenen die zich voor de dorpsbrunch opge geven hebben, in zaal '"t Veule" verwacht. Natuurlijk hoeft u niet allemaal om 11.00 uur aanwezig te zijn. Er is eten genoeg en de keuken is tot 14.00 uur open. Voor kinderen is er een speciale afhaalhoek waar ze friet en kroketten kunnen krijgen. Van 14.00 - 16.00 uur is er voor de kinderen die daarvoor opgegeven zijn een deskundige kinderopvang in "de Hoefslag". Programma: Vanaf 10.45 uur ontvangst met welkomstdrankje 1100 uur Opening van de Dorpsbrunch door de voorzitter van de dorpsraad, dhr. H.v.Riiswijck. Tijdens de brunch zullen de voor zitter van de Dorpsraad, Kerkbestuur en verenigingsraad, ieder 'n nieuwjaarswens uitspreken. 14.00 uur Eerste optreden van onze eigen joekskapel "Luuster Efkes" in het nieuwe millennium, vanaf 15.00 uur Muziek en zang door entertainer Peter van de Water. Het belooft een gezellige dag te worden die mede mogelijk gemaakt wordt door riante giften van RABOBANK ZEVENRODE en GEMEENTE VENRAY. G. Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen. s Aan de vooravond van een nieuw jaar heeft iedereen zijn goede voornemens en/of wensen. Zo ook wij! Wij hopen van harte dat onze plannen voor een nieuw verenigingsgebouw worden gerealiseerd. Wij hopen dat ook uw wensen en goede voornemens voor het A komend jaar werkelijkheid worden en wensen u een gezellige Verenigingsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 27