CARNAVALSVERENIGING LEUNEN ~ll Knöllekes en Knöllinnekes, Op zondag 9 januari 2000 is het weer zo ver. Dan wordt onze jaarlijkse Liediesmiddag weer gehouden. Een middag waarin u weer een bolvol programma te wachten staat. Zo worden er maar liefst 8 nieuwe carnavalsliedjes ten gehore gebrachtallemaal gezongen door mensen uit ons eigen dorp Een deskundige jury onder leiding van Jan Voesten zal deze liedjes beoordelen en uiteindelijk een winnaar aanwijzen. De Gouden Knol, de hoogste onderscheiding, die carnavalsvereniging 't Knölleke kent, zal worden uitgereikt aan Bertha Geurts. Zij ontvangt die voor aan vele en bijzondere verdienste. Dik en dubbel verdiend Bertha! Na de uitreiking van de Gouden Knol is er natuurlijk de gelegenheid om Bertha met deze prachtige onderscheiding te feliciteren en wie zou dat niet willen doen??? Verder zal het Boerenbruidspaar met hun gezelschap aan het publiek worden voorgesteld. Wie o-wie zullen dat ziin??? Het uitkomen van het bruidspaar wordt verzorgd door onze Harmonie St Catharina. Dit zal ongetwijfeld een prachtig gezicht worden. Alsof dit niet genoeg is er ook nog een seweldise loterij pet prijzen die beschikbaar zijn gesteld door mn Leunse ondernemers. De hoofdprijs is een half varken diepvries klaar. De andere helft van het varken kunt u winnen door het juiste gewicht te raden van Prins Eddy INar Wilberten Wie die derde zal kunt u die middag zien. Dus weer een reden om te komen kijken!!!! U ziet het wel we hebben een vol programma, dus kom op tijd, want het zou zonden zijn als u wat zou missen.!!! We bezinnen om 13.49 uur (elluf vur twieie) precies!!! Om niet een al te grote aanslag op onze vrijwilligers te maken, sluiten we deze prachtige middas om 20100 uur af. Dus houdt die datum vrij en kom op zondag 09 januari 2000 naar De Brink. p.s. De leden van de Raad van Elluf worden verzocht om uiterlijk 13.30 uur aanwezig te zijn. Eventuele afmeldingen uiteraard bij Vorst Thijs. Liedjesmiddag 2000!! V

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 14