STICHTING 'DE RUUPER' 8 Twee weken geleden vroegen wij Uw medewerking bij de omschakeling naar een ander eenvoudiger systeem van incasseren van abonnements gelden. Gevraagd werd het groene gedeelte van de verstrekte machtigingskaart in te vullen en in te leveren. Tevens werd U gevraagd de lopende machtiging bij bank of giro op te zeggen. Zeer velen van onze abonnees hebben inmiddels aan onze oproep gehoor gegeven, waarvoor onze hartelijke dank. Aan degenen die in deze nog niets hebben ondernomen, vragen wij vriendelijk, doch dringend om zeer binnenkort de groene machtigingskaart in te leveren bij een van de volgende adressen: J. Reintjes, Gussenstraat 17, 5809 AG LEUNEN J. Jenniskens, Blankenberg 9, 5809 EV LEUNEN G. Claessens, Brugpas 4, 5814 AN VEULEN Redactie 'De Ruuper'Scheiweg 9, 5809 EH LEUNEN Om dubbelboekingen te voorkomen dient de lopende machtiging bij bank of giro te worden opgezegd. Bij voorbaat dank voor Uw medewerking. Vastenavond 2000 Als u dit schrijven leest is het over 11 weken alweer vastenavond. In het Knollenland in het dan alweer voor de 44 ste keer dat dit feest ge vierd wordt. Dat is 4 x 11 keer en elf is met vastenavond 't gekken getal, vandaar dat u dit artikel 11 weken voor dit gebeuren te lezen krijgt. Het lijkt nog 'n lange tijd, maar op 5 maart trekt de optocht alweer door Leunen. Nu is er nog tijd voor overleg in uw buurt of vriendengroep of vriendin- nengroep om iets te gaan ondernemen. Tussen klokkengebeier en nieuw jaars geknal is er mogelijk wel tijd om te overleggen daarover. Laten we er met z'n allen deze keer de schouders onderzetten om er een lange en vooral mooie optocht van te maken, die ons nog lang zal heugen vanwege de kwaliteit, de lengte en 't aantal deelnemers. Ook verenigingen die mee willen doen zijn welkom. Het optocht commitee

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 9