<r - Agenda: J 5 L.V.B. LEUNEN Uitnodiging aan alle leden voor de jaarlijkse kerstavond op maandag 20 december in "de Brink, aanvang 20.00 u. In het voorgaande bericht hebben we u gevraagd om artikeltjes, foto's of afbeeldingen te verzamelen over het thema: Welvaart - Welzijn Samen delen en deze mee te nemen naar de kerstavond. Tijdens deze avond willen we dan in gezellige kerstsfeer met dit thema werken Het is de bedoeling dat we aan de tafels kort even samen uitzoeken wat voor ons goed nieuws en wat slecht nieuws is met betrekking tot het thema. We beplakken een doos met onze berichten en van deze dozen wordt een kerstboom gebouwd.Deze kerstboom wordt dus gevormd vanuit onze ideeën over welvaart. Ook zal er door de gehele zaal een collage worden gemaakt waarin tot uiting komt wat onze LVB-leden zoal doen aan Welzijn en Samen delen. Deze collage en een gemaakte doos (bouwsteen) zullen worden meegenomen naar een grote manifestatie voor alle leden op 18 mei 2000 in Roermond. Ook in de aansluitende adventsviering door pastoor Ewals staan collage en (dozen)kerstboom centraal. De avond zal worden afgesloten met een kerstgedicht en enkele kerstliederen door het dameskoor. We hopen veel leden te begroeten op deze avond, waarop we gezamenlijk nadenken of het oude kerstgevoel van welbehagen is toegenomen sinds we genieten van een westerse welvaart Graag tot ziens Willen de leden van Loenerveld Rector Nabbenstraat Meester de Haanstraat Sparveld om 13.30 uur aanwezig zijn i.v.rn. de voorbereidingen Bij voorbaat onze dank. Handb oogschutterij ons. Dinsdag 21 dec. Kersttoumooi bij Diana Venray. Aanv: 19.30u. Vert 19.00u Dinsdag 4 jan. 3de Bondswedstrijd te Tienray. Aanv 19.30 u. Zondag 9 jan. 3d= Bondswedstrijd te Leunen. Aanv. 10.00 u. Zondag 9 jan. 3de Asp.Bondswedstrijd te Horst. Aanv. 10.00 u. Dinsdag 18 jan, 4 e Bondswedstrijd te Merselo. Aanv: 19.30 u. Zondag 23 jan. 3"" Bondswedstrijd te Gnenaisveen. Aauv. 1G.GG u Zondag 23 jan. 3de Bondswedstrijd te Leunen. Aanv. 10.00 u.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 6