verenigingstreffen op zondag 19 december 1999 in "De Brink" 14 Beste mensen van Leunen, Op verzoek van de Leunse verenigingen, verzameld in de Raad van Toezicht van gemeenschapshuis "De Brink", wordt ook dit jaar wederom een verenigingstreffen georganiseerd. Het verenigingstreffen bevat de volgende ingrediënten: - voordrachten door diverse verenigingen - gezellig bijpraten onder het genot van een hapje en een drankje - uitreiking van de verenigingstrofee aan "de vereniging van het jaar" - (hoofd)trekking reuzenloterij t.b.v. de restauratie van onze kerk De verkiezing van "de vereniging van het jaar" vindt plaats via het stem biljet in deze Ruuper en verloopt als volgt: - per gezin kan slechts 1 stem worden uitgebracht - je mag slechts op 1 vereniging je stem uitbrengen - uiteraard stem je niet op een vereniging waar je lid van bent - je geeft kort aan waarom je op de betreffende vereniging stemt - inlevering van het stembiljet dient piaats te vinden vóór 5 december a.s. bij een van onderstaande commissieleden - inzenders die hun naam op het stembiljet vermelden maken tijdens het verenigingstreffen kans om via trekking een mooie prijs te winnen Tijdens het verenigingstreffen zal aan de vereniging met de meeste stemmen de verenigingstrofee worden uitgereikt, uiteraard onder vermelding van de verdiensten of het belang van de winnende vereniging voor de Leunse gemeenschap. Wanneer er nog verenigingen of leden van verenigingen zijn, die op deze morgen iets willen presenteren, dan worden zij verzocht met spoed contact met een van onderstaande commissieleden op te nemen. De presentatie mag maximaal 10 minuten in beslag nemen en hoeft niet persee met de verenigingsactiviteit verband te houden. De commissie hoopt dat het verenigingstreffen de onderlinge banden zal verstevigen en zal bijdragen aan een positieve kijk op andere verenigingen. Leden van de commissies zijn: - Peter van der Markt Rondeveld 6 tel. 589014 - Martin Peeters Zuivelweg 3 tel. 583505 - Leo Reintjes Pastoor Strijkersstraat 13 tel. 587342

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 15