UI I Til li r T Op kermistriaandag, 6 september werd door de dorpsraad Veulen een ballonnenwedstrijd georganiseerd. Er zijn maar 5 kaartjes teruggestuurd. De grootste afstand legde de ballon van de dorpsraad af. Hij landde in Xanten Duitsland. De dorpsraad deed overigens buiten mededinging mee! Twee ballonnen werden gevonden in Uedem Did. Een telefoontje naar het Fremdenverkehrsamt aldaar, bracht aan het licht dat de Uedemerfeldweg verder van Veeulen afligt dan Sternbergen. De uitslag is dan als volgt: le prijs: Rik Derks, de Vlies Uedem (Uedemerfeldweg Did) 2e prijs: Richard Classens, Veulensewaterweg Uedem (Stembergen Did) 3e prijs: Roy Spee, Veulenseweg Weeze Did. 4e prijs: Elke Hendriks, Veenmos Ysselsteyn Kevelaer Did. De prijswinnaars hebben inmiddels hun prijs al ontvangen. Namens de dorpsraad, Proficiat! Dorpsraad Veulen, G.Reintjes, secretaris. L.V.B. VEULEN Donderdag 28 oktober, deze week, hebben wij een speelavond georganiseerd. Deze avond begint om 20.00 uur in de Hoefslag. Willen de dames Annie Weys en Truus Weys de Hoefslag poetsen in de week van 1 to 6 november. Niet op dinsdag en vrijdagmorgen en niet op woensdagmiddag. Voor de sleutel bellen bij Jeu Sonnemans tel. 583304. Willen jullie plan 1 poetsen. frmrt^crcniging Tte Wmmhmsm Hcteeriatwr Op onze jaarlijkse spellenavond werd na een spannende strijd Hay ven de kampioen en mocht hij de hierbij" behorende vlaai in ontvangst ne men, bovendien mag Hay het komende jaar de wisselbeker poetsen. Donderdagavond 4 november a.s. gaan we bowlen. We vertrekken om uiterliik half neoerftéi de familie Knapen. voor camavalsdoeleinden -of een teriand. Gevraagd: oude platte vierwielige wage stel oude assen met banden. Voor de bi tel. 541306 of 510966 of 06-?.f)4ndQ5n

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 33