Wkéihóliëke: Maria levende beker vol levend water. 29 Jezus zei voor zijn sterven aan het kruis tot Maria; Vrouw zie daar uw zoon" en vervolgens tot Johannes, die heel de mensheid vertegenwoordigt; 1Zie daar uw Moeder _y Wij allen worden zo door Jezus bemind, dat Hij het liefste wat Hij bezat aan ons schonk... Zijn Moeder. Zij mag de onze zijn, op onze geestelijke levenstocht Jezus verlangt ieder van ons in haar moe derlijke zorg en liefde op te nemen. En wij worden uitgenodigd om Maria te onthalen en te blijven ontmoeten in zijn "huis", in het huis van ons geloof. Maria die Jezus heeft gedragen, gevoed en opgevoed, weet - als niemand anders - hoe wij tot Jezus onze Heer kunnen ko men. Maria draagt ons, in haar biddende voorspraak, nu zij in de Hemel voor het aanschijn van de Vader en van haar verrezen Zoon staat. Maria is steeds waar Jezus is. Zij is voor ons, een heldere, heel zuivere beker die het levende water van de Bron opvangt en het ons aanbiedt. Als de "beste wijn" van Kana. Wie Maria vindt, vindt geen lege beker. Katholieke Jongerendag in Den Bosch Op zaterdag 6 november a.s. is in het Sint Janslyceum in Den Bosch de landelijke Jongerendag. Aanvang 10.30 uur. Dagindeling; een afwisseling van werkschops van informatie en voorlichting; Tieners op pad "in met wisselende gesprekken; reenertime als ontspannende creativiteit werkzaamheden, Een breedschalig infomarkt over alle mogelijke jongerenwerken. Bezinningsbijeenkomsten; en tenslotte om ló.oo uur een jongerenviering in de St. Janskathedraal. Kosten slechts een bijdrage van F 10,- per persoon. Opgaven i.v.m. mogelijk samen vervoertel 033 455 10 50. Ieder jaar opnieuw is het een onvergetelijke dag. U bent welkom.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 30