28 Het wekelijks spreekuur op dinsdagmorgen te vervallen. Redenen is tweeledig; 1Er wordt vrij weinig gebruik van gemaakt, en 2De dure extra stookkosten die dit met zich meebrengt in de herfst en wintermaanden. Even een telefoontje en de di aken komt graag bij u langs. Kerkbalans Wij willen u eraan herinneren, dat niet allen hebben meegedaan aan de kerkbalans 1999. Voor hen die dit hebben uitgesteld en of daardoor he ben vergeten, vragen wij alsnog dit aan ons over te maken. De toekoms van onze mooie kerk en goed verzorgde kerkdiensten zijn van onschat bare waarde voor de toekomst van u, uw kinderen en kleinkinderen. Onze kerk heeft een toekomst, als er voldoende draagkracht blijft vanui alle mensen van onze Veulense gemeenschap. Namens het kerkbestuur vraag ik u, doe nogmee wij kunnen echt niet zonder u. Rabo banknr 1281.02.594. Bedankt. Kerkhof administratie; Wij hebben het complete kerkhofarchief in kaart gebracht. Er is ook een nieuw begraafplaats reglement ter goedkeuring naar het bisdom gezonden. Aan de families die een dierbare op ons kerkhof begraven hebben, zijn enkele formulieren toegestuurd c.q. bezorgd. Wij vragei o.a. om een contact persoon van de familie aan te wijzen, als direkt aanspreekbare familie rechthebbende aan ons door te geven. En wij gaan verder in op de looptijd van de grafhuur en op de einddatum, of eventueel voortzetting. Zowel u en uw familie als het kerkbestuur, heeft veel baat bij een duidelijke, nauwkeurige en ordelijke kerkhof administratie. Wilt u deze formulieren s.v.p. binnen 14 dagen inle veren bij het secretariaat, Lorbaan 9 5814 AE Veulen. Bedankt voor uw medewerking.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 29