Zondag jL hebben vele geïnteresseerde parochianen de metamorfose bewonderd, die het interieur van onze kerk momenteel ondergaat. Menigeen was verbaasd over het vele schone, dat tientallen jaren aan het oog was onttrokken en nu weer in volle glorie wordt hersteld. Na deze bezichtiging sprak de voorzitter van de restauratie-commissie in een goed gevuld gemeenschapshuis woorden van dank aan de verkopers van de loten. Al voor deze eerste trekking wisten zij 551 loten aan de man te brengen. Een hele prestatie! Tijdens een gezellige bijeenkomst die opgeluisterd werd door Die fröhlichen Rübensammler, werden door de pastoor de volgende door notaris Matthijsen getrokken winnende lotnummers bekend gemaakt: Prijs: 10e prijs: Autospel puzzel boek fototoestel tegoedbon 9e prijs: Autospel elfstedenspel trui tegoedbon 8e prijs Vaas en streeklevens- middelenmand Lotnr Winnaar: 0171 Famv.d. Markt 0640 Fam. Heesen. 0700 Fam. Theunissen 7e prijs Scooterhelm waardebon 0402 Fam. Willems. 6e prijs Workmate klopboor 0751 5e prijs 10 m2 sierbestr. cobblestone 0658 Fam Vullings Fam Jenniskens 4e prijs Teievisietoeste! 3e prijs Mountainbike 2e prijs Geldprijs F 999,- 0452 Fam. v. Kempen 0451 Fam. v. Kempen 0177 Joekskapel Noeit Thuus. 1 e prijs Weekend Euro Disney voor 4 personen 0107 Fam. Koenen. Om de loterij tot een optimaal succes te maken zouden er nog 200 loten verkocht moeten worden. Voor de tweede trekking staat een nog uitgebreider prijzenpakket klaar I En dan natuurlijk die mooie nieuwe auto. Dus nog een dubbele kans voor elk verkocht lot! Wilt u wat zekerder zijn van een mooie prijs, koop dan nog een lot! Bij de eerste trekking vielen immers ook meer prijzen op één adres En wat dacht u ervan om als vriendenclub of (personeels)vereniging mee te doen Joekskapel Noeit Thuus won de eerst keer toch ook maar mooi F 999,—. Kent u nog vrienden of familieleden buiten Leunen, die graag een gokje wagen, of die gewoon de kerk willen steunen, tip ons dan en help ons weer van een lot af. Samen moet het toch gaan lukken Vanaf nu zijn de loten ook verkrijgbaar bij tankstation Lucassen. En natuurlijk blijven onze commissienummers paraat: Leo Reintjes; 550474 en Truus Weijs: 584273. Loterij: prijzen van eerste trekking de deur uit.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 23