hun toekomst van essentieel belang is. Zij worden immers rechtstreeks geconfronteerd met de materialistisch- en prestatiegerichte - "ik" samen leving. Hun agenda staat vaak voller dan van vele volwassene. Ze zoe- 28 naar vormen, om zich vnj zichzelf te kun jongerendag in ons bisdom, ging onze Mgr. De Jong hier op in. De grote groep aanwezige jongeren juichte het van harten toe, dat het jongerenwerk weer meer aandacht vanuit de kerk zou krijgen. Een van de problemen was echter, dat het aantal deel name op kleine plaatsen te gering was. Afspraak was, om dit met meer dere parochies samen te doen. Zij missen echter wel, een stimulans van uit hun gezinsleven en van de scholen. Maar ook vanuit de jongerenor ganisaties. Ik zou eens graag van onze jongeren horen, in hoeverre zij Diaken dergelijke bijeenkomsten Betreft: Aanleg parkeerterrein achter de kerk. Vorige week deden wij een beroep op U om mee te helpen bij het be- klinkeren van het terrein achter de kerk. Nou, de bereidheid en het enthou siasme om hieraan een bijdrage te leveren was zo groot dat in één week tijd het hele terrein (ca 560 m*) gereed gekomen is. Sterker nog, niet alle werkwilligen hebben de kans gehad om ook daadwerkelijk de handen uit de mouwen te steken: De klus was al geklaard Het geeft een goed gevoel van zulk een gemeenschap deel uit te mogen aken! Mede namens het kerkbestuur 'n welgemeend, bedankt, voor deze spon tane, overweldigende inzet. De dorpsraad houdt op dinsdag 19 oktober om 20.00 uur in de Hoefslag vergadering. De agenda luidt 1. Opening; 2. 3. Ingekomen stukken 4. 5. Millenniumviering, brunch 6. 7. Project Dorpenpot 2000 9. Rondvraag U bent van harte welkom! G.Reinties. secretaris Notulen; Medelingen v/h dorpsradenoverleg Beklinkering parkeerterrein 8. 10. Sluiting zaken VEULEN A.s. donderdag 21 oktober gaan we verder met onze hout/knutselwerken Breng jullie hamer(tje) weer mee! Tot dan, Carla, Jacqueline en Claudia

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 29