UUNtK Veiligheid: II Dorpsraad Ann alle Inwoners van Leunen. Hierbij nodig ik u uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergadermg welke gebonden wordt op maandag 18 oktober 1999 om 20.00 uur in gemeen schapshuis De Brink {kleine vergaderzaal). De agenda voor deze vergadering luidt als volgt; 1.Opening; 2. Vaststelling van de notulen en actielijst van 20 september 1999; 3. Ingekomen stukken en mededelingen; 4. Verslag diverse afgevaardigden; 5. Wijk- en dorpenfonds 6. Rondvraag en 7, Sluiting. Mobiele skatebaan naar Leunen Eindelijk is het dan zover; de mobiele skatebaan komt naar Leunen, De skatende Leunense jeugd heeft hier lang genoeg op moeten wachten. Wanneer. De skatebaan wordt op maandag 18 oktober geplaatst, een leuk begin van de herfstvakantie! Op maandag 29 november wordt de skatebaan weggehaald. De jeugd heeft dan 6 weken van de skatebaan gebruik kunnen maken. Waar De skatebaan wordt geplaatst op het Brinkplein. De baan komt op het middenste gedeelte van bet plein en wel tussen de in een circel geplaatste zitbanken en het gebouw 'De Schakel'. De skatebaan neemt 6 parkeerplekken in beslag. Het gebruik van de skatebaan gebeurt op eigen risk®. Noch d® gemeente Ven- ray noch de dorpsraad is aansprakelijk voor schade die door- of als gevolg van het gebruik van de skatebaan ontstaat. Gelet op de inmiddels opgedane ervarin gen worden er vooralsnog geen hekken rondom de skatebaan geplaatst. Overlast Uitgangspunt is dat de skatebaan niet of nauwelijks voor overlast zorgt. Met de gemeente hebben we afgesproken dat de skatebaan wordt weggehaald, zodra het gebruik wel voor de nodige overlast zorgt. De jeugd is dus ook «elf gebaat bij een correct gebruik van de skatebaan. Ik doe dan ook een dringend beroep op de jeugd om hiervoor te waken. Vormen van overlast kunnen worden gemeld bij het secretariaat van de dorps raad. Secretaris Dorpsraad Leunen Ton Smets 589315).

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 10