De MDC clubkampioenschappen zijn in juni/juli van dit jaar gespeeld. Clubkampioenschappen '99 Tennisvereniging Leunen Veulen Heide 'De Midsummer-Spelenzou een toepasselijke naam zijn voor de clubkampioenschappen van dit j aarAlle twintig avonden van het toernooi was er een een subtropische sfeer onder het nieuwe afdak. 114 Senioren en 46 junioren streden in 415 wedstrijden om een hogere plaats op de ranglijst. Dit grote aantal deelnemers dwong de organisatie om te starten met poules van 3 i.p.v. 4het aantal wedstrijden zou anders te veel worden. Bovendien moest de wedstrijdtijd bekort worden van 60 naar 45 minuten. De kans op regenverlet was minimaal, daarom werd halverwege het toernooi besloten om al m.i.v. de kwartfinales te gaan spelen om twee gewonnen sets. Dit verhoogt het spelplezier van de deelnemers en van de toeschouwers, maar het vermeerdert óók de benodigde tijd met 50%. Het was daarom weer passen en meten, er was nauwelijks speelruimte in de planning. Dat het toch weer allemaal gelukt is, is voor een belangrijk deel te danken aan de flexibele houding van de deelnemers. Op momenten dat een wedstrijd moeilijk te plannen was, waren deelnemers direct bereid hun privé zaken aan te passen. Die samenwerking is erg belangrijk voor zowel de deelnemers als ook voor de vrijwillige werkers achter de schermen en dat klikt gelukkig goed bij LVH. Zondagmiddag is het geslaagde toernooi afgesloten met de prijsuitreiking, een heerlijke barbecue en de nodige lekkere en gezellige glaasjes. JEUGD DRUMBAND A.s. zondag 19 sept, is er een exercisie repetitie, van 11.00 tot 12.00 uur. Meenenen: Trom, riem, haak en stokken. I.v.m. optredens komende winter verwachten wij dat iedereen aanwezig is. Mocht je echt niet kunnen meld je dan even af bij Piet Bistervelts, tel. 58 97 32. Voor senioren en junioren, van dinsdag 24 augustus t/m zondag 12 september 1999.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 22