6 Restauratiebarometer De werkgroep restauratie probeert op diverse manieren gelden bij elkaar te krijgen, om het begrote tekort van ongeveer F 160.000,- weg te werken. Het zou zelfs prettig zijn als het zou lukken, ook nog wat geld over te houden voor dringend gewenste verbeteringen. Vanaf nu zullen we u met een Restauratiebarometer regelmatig op de hoogte houden van de resultaten van alle activiteiten. A. Aanvragen aanvullende subsidies. Alle bekende mogelijkheden zijn onderzocht en er lopen nu diverse aanvragen.. Sommige stichtingen stellen daarbij extra voorwaarden, waaraan we zo goed mogelijk trachten te voldoen. Maar dat kost nogal wat tijd en daarom kunnen we op dit moment over toegezegde subsidies nog niets melden. Tot 1 augustus zijn er op onze oproep al giften binnengekomen tot een bedrag van F 24.425,-. C. Adoptie. Tot 1 augustus zij er diverse projecten geheel of gedeeltelijk) geadopteerd tot een bedrag van F 4.900,—. Wist u trouwens, dat over drie weken het kruis en de haan weer opnieuw op de toren worden geplaatst Daarbij kan een oorkonde worden aangebracht waarop ook de namen van gulle gevers vermeld kunnen worden. Bent u van plan een bijdrage te geven voor kruis en haan, dan wordt uw goede daad desgewenst) hoog boven Leunen voor het nageslacht vastgelegd. Voor nadere informatie tel. 581575 pastoorof 582121 Mevr. Reintjes - Jenniskens.) Als u uw naam opgenomen wilt hebben moet u wel vrij snel reageren. (In verband met het maken van de oorkonde.) D. Reuzenloterij. Op maandag 30 augustus heeft de werkgroep vergaderd met afgevaardigden van Leunse verenigingen. Daar is van gedachten gewisseld over de piannen voor een grote actie: een reuzenioterij met als hoofdprijs een spiksplinternieuwe gezinsauto ter waarde van F 25.000,-. Verder zijn er nog voor ongeveer F 5.000,— kieinere prijzen. Aan de verenigingen is gevraagd, medewerking te verlenen bij de verkoop van de loten. De eerste trekking heeft plaats op zondag 24 oktober a.s en de tweede trekking op zondag 19 december a.s. We zijn voornemens daar leuke feestjes van te maken. Wij vragen u nu alvast wat te sparen voor een lotBehalve dat u kans heeft op een mooie nieuwe auto steunt u ook nog eens een heel goed doel. Meer informatie voigt een volgende keer. B. Giften, «p.» A* A- f,

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1999 | | pagina 7